Soru Sor, Cevap Yaz Para Kazan

26 Başvuru mevcut
234 İnceleme

Soru Sorun Para Kazanın, Cevap Yazın Para Kazanın

Evet arkadaşlar sizlere harika bir ek gelir kazanma yolu anlatacağız. Yazımızın sonunda vereceğimiz siteye üye olun ve soru sormaya başlayın kazanç elde edin. Diğer üyelerin sormuş olduğu soruya cevap yazın para kazanın. Sormuş olduğunuz soru beğeni alsın yine kazanın.

Sitede takipçiniz arttıkça yine para kazanma şansınız o kadar artacaktır. Siteye üye olduktan sonra size verecekleri referans linkinizi arkadaşlarınıza gönderin onlarda sizin referansınızla üye olursa hesaplarına 5 TL eklenerek sitede kazanmaya başlayacaklardır.

Referansı Nasıl Alacağım?

Site incelendi herhangi bir sakıncası bulunmadı. Biz test ettik,sizler için sıkıntı çıkarabilecek bir türden bilgi istemiyorlar. Adınız soyadınız ve doğum tarihinizi profilinizde girdiğiniz zaman tam bir üye oluyorsunuz. Sizden istenilen bilgileri girdikten sonra banka adınızı ve iban numaranızı sisteme kaydediyorsunuz.

Ödemeyi Nasıl Yapıyorlar?

Başka bir ödeme alma yolu da papara, papara hesabınız varsa oradan da ödeme alarak coin hesaplarınıza almış olduğunuz ödemeyi aktarabilirsiniz.

Şunu da belirtmek isteriz ki sizin referansınızla üye olan her üye ödeme aldığında siz 15 TL kazanıyorsunuz. Yani hesabınıza otomatikman 15 TL ekleniyor. Mesela sizin verdiğiniz referansla üye olan 10 üye ödeme aldığı zaman hesabınıza otomatikman hemen 150 TL ekleniyor. Ne kadar çok üyeyi referansınızla üye yapabilirseniz ve onlar kazandıkça sizin de kazancınız artacaktır.

Farklı Bir Ek İş Önerisi  Evde Ek İş Fırsatlarını Değerlendirmenin Önemi

Referanslarımdan Ne Kadar Kazanacağım?

Bir konuyu tekrar etmekte fayda var, sizin referansınızla üye olanların hesabına da anında 5 TL ekleniyor. Referanssız üye olanlar ise 0 TL kazançla sisteme başlamaktadır. Referans gelirinden para kazanmak istiyorsanız hemen sizde aşağıdaki linkten üye olun ve sistemin size vereceği referanslı üyelik linkinizi tüm arkadaşlarınıza göndermek.

Onlar ödeme aldıkça size de ödeme eklensin.

İnternette boş boş gezmektense oturduğunuz yerden ufakta olsa bir gelir elde etmek işte bu kadar kolay. Sosyal medyaların popülaritesini yitirdiği şu zamanda bilgisayar başında boş boş gezmeyin, sizde üye olun ve kazanmaya kazandırmaya hemen başlayın.

Evde internet üzerinden ek gelir kazanmak isteyenler için biçilmez kaftan olan bu kazanç sitesi hepiniz için bir büyük fırsat. Buradan elde edeceğiniz kazançla pazar masrafınızı rahatlıkla çıkarabileceğinizi düşünüyoruz.

Sizde hemen soru sorarak veya cevap yazarak kazanmak istiyorsanız buyrun siteye üye olacağınız link alttadır.

HEMEN KAZANMAYA BAŞLAMAK İÇİN ÜYE OLUN

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 7 Ekim 2018

Facebook Yorumları

Ek Gelir Kazanmak İçin Mesaj Bırakın

Soru Sor, Cevap Yaz Para Kazan (26 Başvuru)