Pekmez Satma

Evde Pekmez Satarak Ek Gelir Kazanmak

Keçiboynuzu (Harnup) Pekmezi Satarak Para Kazanın

Keçiboynuzu bir diğer adıyla Harnup, vitamin ve mineral kaynağıdır. Günün her saatinde rahatlıkla tüketilebilen bu gıda insan vücudunu adeta yeniden yaratmaktadır. Keçiboynuzu pekmezi her yerde bulunmaz bulunsa da tam olarak istediğimiz gibi olmayabiliyor.

Biz bu yazımızda bizzat kendimizin de yaptığı ve hatırı sayılır bir ek gelir elde ettiğimiz keçiboynuzu satışını önereceğiz. Siz bu işe nasıl gireceğinizi düşünmeyin biz sizlere yazımızın içinde sorular sorarak vereceğiniz cevaplara göre bu işe girmeye karar vereceğinizi en başta belirtelim.

İlk etapta keçiboynuzu pekmezini etrafınızda sormaya başlayın, talep mutlaka olacaktır ki bu pekmezin faydalarını saymakla bitiremeyiz. O zaman konumuza geçmeden önce sizlere keçi boynuzunun faydalarını açıklayalım.

Keçiboynuzu (Harnup) Pekmezinin Faydaları Nelerdir?

•Bağışıklık sisteminizi güçlendirir. Solunum yolu rahatsızlıklarına iyi gelirken soğuk havalarda hasta olma riskinizi azaltır.
•Özellikle astım, nefes darlığı gibi rahatsızlıklarında oldukça etkilidir.
•Balgam söktürücüdür.
•Akciğer kanserini önlemede oldukça faydalıdır.
•Keçiboynuzu pekmezi sindirim sisteminizin daha rahat çalışmasına yardımcı olmaktadır.
•İshal ve kabız gibi rahatsızlıklarda kullanılır.
•Kansere karşı vücudunuzu korumakta etkilidir. Özellikle akciğer kanseri riski taşıyan kişiler tüketebilir.
•Enerjiniz düşükse keçiboynuzu pekmezi size gün boyu yüksek enerji verecektir.
•Keçiboynuzu pekmezi antiseptiktir. Bu nedenle iltihapların tedavisinde kullanılabilir.
•Tüketildiğinde vücudunuza zindelik verir.
•Uykusuzluk sorunlarınız varsa uykunuzun eskisine göre düzene girmesine yardımcı olur.
•Alerjik rahatsızlıklarda kullanılabilir.
•Öksürüğü önlemede kullanılır.
•Akciğer kanserinin önlenmesinde kullanıldığı için sigara içen insanların kullanması şiddetle önerilir.
•Kolesterol seviyesini düzenlemekte kullanılabilir. Kandaki kolesterol oranını düşürmekte etkilidir.
•Keçiboynuzu pekmezi kalsiyum açısından oldukça zengindir. İçerdiği büyük orandaki kalsiyum sayesinde kemikleri güçlendirir.
•Keçiboynuzu pekmezi güçlü bir antioksidandır. Toksinlerden arınmayı sağlar.
•İçeriğindeki kalsiyum ve fosfor sayesinde çocukların kemik gelişiminde öneme sahiptir. Gelişim dönemindeki çocukların tüketmesi tavsiye edilir.
•Hafızayı güçlendirir.
•Sindirimi hızlandırır, rahatlatır. Mide ve bağırsakta yaşanan rahatsızlıklara iyi gelir.
•Astım ve diğer solunum yolu rahatsızlıklarına iyi gelirken, soğuk algınlığı ve gribe yakalanma riskinizi azaltır.

Farklı Bir Ek İş Önerisi  Ek Gelir Elde Etmenin Yolu, Part Time İş Önerileri
Evde Pekmez Satarak Ek Gelir Kazanmak

Keçiboynuzu Pekmezi Nasıl Tüketilmeli?

Keçiboynuzu pekmezini kahvaltılarda 1-2 tatlı kaşığı yiyerek günlük kalsiyum ve fosfor ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Sade olarak tüketmekte zorlanıyorsanız ılık bir süte veya yoğurtla karıştırıp tatlandırıcı olarak tüketebilirsiniz. En önemli tüketim tavsiyesi ise solunum yolu rahatsızlıklarınız varsa uyumadan önce keçiboynuzu pekmezi tüketmek öksürüğe ve nefes darlığı sorununuza iyi gelecektir. Keçiboynuzu pekmezini kesinlikle tavsiye edilen bir yöntem olan sabah evden çıkmadan önce tükettiğinizde ki  tüm gün boyunca daha zinde ve enerjik olduğunuzu göreceksiniz.

Keçiboynuzu Pekmezini Nasıl Temiz Edeceğim?

Keçiboynuzu yani Harnup pekmezini sizlere biz göndereceğiz. Kargo ile veya sizin önereceğiniz daha farklı bir yol var ise o şekilde pekmezleri şişelenmiş bir halde biz sizlere göndereceğiz sizlerde bunları satacaksınız. Satamayız diye çekinmeyin bu pekmez saf organik olduğu için ilk satışlardan sonra siparişlere yetişemeyeceğinizi neredeyse garanti edebiliriz. Çünkü size anlattığımız şekilde biz satıyoruz, siparişler yüzlerce sayıya ulaştığında direk imalathanemizden getirip tüketiciyle birebir görüşme ile peşin olarak satışını gerçekleştiriyoruz.

Keçiboynuzu Pekmezi Satarak Ne Kadar Kazanacağım?

Pekmezi satarak ne kadar kazanacağınız tamamen sizin çevreyle olan ilişkinize bağlı olsa da ürün saf organik ve hiç bir ek madde eklenmeden tüketiciye ulaştığından ürünü tüketen bir daha sizden vazgeçemeyecektir. Dolayısiyle bir alan faydasını gördüğünde çevresine de kesinlikle önereceğinden bir nevi reklamınızı satış yaptığınız kişiler yapacaktır. Bu arada sizler Facebook ve İnstagram üzerinden küçük bir sayfa açarak sosyal medyada adınızı duyurabilirsiniz.

Önemli bir noktayı belirtmek isteriz ki pekmez satışından %100 kâr edeceksiniz. Mesela 5 TL ye aldığınız 1 Litre pekmezi 10 TL ye rahatlıkla satabileceksiniz. Bu konuda içiniz rahat olsun. Çünkü pekmez bizim imalathanemizde yapılıyor. Aracı yok, komisyoncu yok vs.vs. Üretimden direk size geliyor ve siz direk tüketiciye ulaştıracaksınız. Yani komisyoncunun alacağı kâr tamamen size kalacak.

Pekmez Satmaya Karar Verdim Ne Yapmalıyım?

Evet arkadaşlar yazımızı buraya kadar okudunuz ve pekmezi satmaya karar verdiğiniz andan itibaren bu yazımızın altında yorum kısmı var oraya güncel mail adresinizle birlikte satmak istiyorum iletişime geçer misiniz diye yorum bırakın bizler sizlerle mail yolu ile ve daha sonra telefon ile irtibata geçip pekmezleri istediğiniz adrese göndereceğiz.

Konuyla alakalı tüm sorularınızı yazımızın altına yorum olarak bırakabilirsiniz.

38 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir