Müşteri Temsilciliği

35 Başvuru
450 İnceleme
SPONSORLU BAĞLANTILAR 5

Çağrı merkezleri, istihdam olanakları ve çalışma koşulları bakımından son dönemlerin en çok tercih edilen iş alanlarından biri haline gelmiştir. Özellikle evinde, rahat koşullarda para kazanmak isteyenler, çağrı merkezi firmaları aracılığıyla müşteri temsilciliği yapabilmektedirler. Evden müşteri temsilciliği, hem iş yükünü hafifletmek isteyen firmalar için hem de yol sıkıntısı çekmeden ev konforunda çalışmak isteyenler için oldukça iyi bir seçenektir. Kamu sektöründe engelli istihdamı alanında tercih edilen bu iş kolu, özel sektörde de maliyeti azaltma amacıyla tercih edilmektedir. İster mesleki isterseniz de ek iş olarak tercih edebileceğiniz müşteri temsilciliği ile ciddi paralar kazanabilirsiniz. Ancak bu kazançlarınız, bağlı olduğunuz firmaya ve çalışma saatlerinize bağlı olarak değişebilir. Siz de iletişim becerilerinize güveniyorsanız, günümüzün en çok tercih edilen işlerinden biri olan müşteri temsilciliğini kolaylıkla yapabilirsiniz. Yabancı diliniz de varsa bu size müşteri temsilciliğinde mutlaka artı sağlayacaktır.

İçindekiler

SPONSOR BAĞLANTILAR 6
SPONSOR BAĞLANTILAR-100

Evden Müşteri Temsilciliği Yapabilmek İçin Gerekenler

Evden müşteri temsilciliği yapabilmek için gereken en önemli şey güvenli ve bağlantı kaybı sorunu yaşamayacağınız bir internet alt yapısına sahip olmanızdır. Müşterilerinize hızlı çözümler sunmanız ve işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirmeniz bilgisayarınızın da hızlı olması gerekir. Çağrı merkezi işiniz için bilgisayar ve mikrofon seçimlerinizde internet üzerinden önerileri inceleyebilir, teknoloji firmalarından ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz. Teknik açıdan ihtiyaçlarınızı karşıladıktan sonra, çalışacağınız alanı düzenlemelisiniz. Bunun için mesai saatleri dâhilinde işinizin bölünmeyeceği, müşterilerinizle görüşmeleriniz sırasında sorun oluşturmayacak konumda bir oda seçmelisiniz. Bunların dışında çalışma masanızın düzenine dikkat etmeli, çalışmanız esnasında ihtiyacınız olabilecek materyalleri kolay ulaşabileceğiniz yerlerde konumlandırmalısınız.

Farklı Bir Ek İş Önerisi  Ütü Yapma

Evden Müşteri Temsilciliğinde Firma Seçimi

Evden müşteri temsilciliği için firma seçimi çok önemlidir. Sizde bu işi evden yapmak istiyorsanız aşağıdaki başvuru formunu eksiksiz olarak doldurup gönderebilirsiniz. Göndermiş olduğunuz bu başvurular detaylıca incelendikten sonra şartlara uyanlara mail adresleri üzerinden dönüş yapacak olan firma yetkilisi detaylı bilgileri aktaracaktır. Firma seçiminde dikkat etmeniz gereken en önemli konu güvenilirliktir. Bu yüzden ilanlar arasından tercih yaparken köklü firmalara öncelik vermelisiniz. Her firmanın sözleşme şartları farklı olacağından, bu şartlar hakkında bir liste düzenleyip karşılaştırma yaparak size en uygun firmayı kolaylıkla seçebilirsiniz. Firmaların size sağladığı imkânlara, ücretinizi ödeme şekillerine ve karşıladıkları masraflara göre tercih yapabilirsiniz.

SPONSOR BAĞLANTILAR 8
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 22 Ekim 2018

Facebook Yorumları

Ek Gelir Kazanmak İçin Mesaj Bırakın

Müşteri Temsilciliği (35 Başvuru)

  1. SPONSOR BAĞLANTILAR 7
1 3 4 5