Evde Mevlit şekeri paketleme işi

Mevlit Şekeri Paketleme

Evde Mevlit şekeri paketleme işi

Kadınların da erkeklerin de kolay bir şekilde yapabilecekleri Mevlit Şekeri Paketleme işi ile aradığınız ek iş ayağınıza kadar geliyor. Birçok kişi ya işsiz ya da aldığı para ile geçinmekte zorluk çekiyor. Aynı şekilde aldığı para yetse dahi boş zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmek ve ek gelirlerle kazanç elde etmek isteyen kişilerden de söz edilebilir. Tabi söz konusu kişiler arasında yer alan ev hanımlarını da es geçmemek gerekir. Ev hanımlarının gerek tek başlarına gerekse de komşuları yahut sevdiği diğer yakınları ile bir araya gelerek yapabilecekleri bu iş, hoş sohbetleri elde edilecek kazançlarla birleştirecektir. Peki, ya öğrenciler? Okul harçlığını çıkarmak isteyen ve dersten arta kalan zamanda bu işi yapmak isteyen birçok öğrenciden de söz etmek gerekir. Kısacası bu işin 7’den 70’e hemen herkesin kolaylıkla yapabileceği ek gelir kapılarından biri olduğunu söyleyebiliriz.

Mevlit Şekeri Paketleyerek Para Kazanmaya Ne Dersiniz?

Evde, misafirlikte, yolda, arabada kısacası istediğiniz her yerde her an elinizin altında bulundurup yapabileceğiniz Mevlit Şekeri Paketleme işini sevdiklerinizle birlikte daha kısa sürede daha çok iş yaparak da yürütebilirsiniz. O halde benim ek gelire ihtiyacım var diyenlerden biri de sizseniz acele edin ve bu fırsatı kaçırmayın. Zira hem kolay bir şekilde yapılabiliyor olması hem de ücret olarak oturduğunuz yerden para kazanmanın rahatlığını sizlere sunuyor olması bu işin kaçırılmayacak bir fırsat olduğunu gözler önüne serecektir.

Farklı Bir Ek İş Önerisi  Yılbaşına Özel Evde Şapka Paketleme

Mevlit Şekeri Paketleme İşinin Ayrıntıları!

Mevlit Şekeri Paketleme işinin iyi bir ek gelir kaynağı olduğunu artık biliyorsunuz. O halde biraz da bu işin nasıl yapılacağı konusuna değinelim. Bu işi size veren yerler gerekli malzemeleri de beraberinde teslim edecektir. Tabi bir de işi ne şekilde yapacağınızı kolayca anlayabilmeniz adına sizlere örnek gönderecektir. İşte sizler bu örnek üzerinden ne yapacağınızı görebilecek ve elinizdeki işleri buna göre tamamlayabileceksiniz. Peki, ya ücretler nasıl olacak? Bu konu işverene göre değişse de genelde bir adet mevlit şekerinin ücreti 1 TL üzerinden hesaplanmaktadır.

Sizlerde evde mevlit şekeri paketleme işini yapmak istiyorsanız aşağıdaki başvuru formunu eksiksiz olarak doldurup gönderebilirsiniz. Başvurular sırayla incelenip onaylandıktan sonra yerleşim yerlerindeki iş yoğunluğuna göre detaylıca göndermiş olduğunuz bilgilerden iş durumuna göre firma size dönüş yapacaktır.

104 Comments

  • Denizli evde paketleme istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  • Denizli bilgi alabilirmiyim evde paketleme

  • Adım dilek. Edirnede yaşıyorum. Evliyim. Küçük bi yerde yaşadığım için iş imkanı bulamiyorum. Yebi evli oldugum icin borclarimizi odemek adina calismak istiyorum. Annemle birlikte yapmayi dusunuyoruz. Istenilen zamanda siparis teslimi yapariz.

  • Çalışmak istiyorum yardımcı olurmusunuz

  • Evde Paketleme işi yapmak istiyorum bütün günü evde geçiren biriyim boş vaktim çok. Titiz ve özenle çalışan biriyim. Eşimle beraber fazla paketleme yapabiliriz. Yer Yalova

  • Uzun zaman öncede yazmıştım ama geri dönüş sağlanmadı ek gelire ihtiyacım var dönüş yaparsınız umarım..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir