evde kozmetik satışı yaparak para kazanmak

Kozmetik Ürünleri Satarak Para Kazanmak

Evde kozmetik ürünleri satışı ile hanımlar para kazanabiliyor. Hanımların en çok ilgi duyduğu ürünler arasında yer alan kozmetik ürünleri aynı zamanda hanımlara ek iş imkanı da sunuyor.

Farklı markaların kampanya ve satış-pazarlama yöntemleri bulunuyor. Anlatacağımız yöntem satış ortaklığı yöntemidir. Oriflame, Huncalife veya Avon  gibi markaların doğrudan satış üyelikleri bulunmaktadır.

Evde Kozmetik ürün Satışı Nasıl Yapılır?

Evde kozmetik satış ortaklığı yapmak için öncelikle ürünleri nasıl tedarik edeceğinizi belirlemelisiniz. Doğrudan satış üyeliği veren firmalar ile iletişime geçebilir ya da kendiniz toptancılardan ürün tedarik edebilirsiniz.

Firmadan ya da toptancıdan ürün numuneleri, kataloglar, fiyat listeleri, sipariş  formları ve hediye kutuları isteyerek bu ürünleri düzenleyebilirsiniz.

Evde kozmetik ürünü satışı yaparken sunum ve düzen çok önemlidir. Kendinize bir düzen oluşturmalısınız. Belli bir günde arkadaşlarınızı davet ederek ürün tanıtımı yapmalısınız.

Üstelik sadece çevrenize değil, internet ortamlarında da satabilirsiniz. Bir instagram hesabı açarak oradan satış yapabilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi ile kolaylıkla Türkiye’de satış yapabilirsiniz.

Ancak önemli nokta nasıl pazarlama yapacağınızdır. Çünkü internet ortamı oldukça gelişmiştir ve rakip sayısı çoktur. İlk zamanlar herkesi takip ederek insanların sizi görmesini sağlayabilirsiniz. Kazancınız arttığında reklam vermeye başlayabilir ve daha yüksek rakamlar kazanabilirsiniz.

Evde ek iş yapmak isteyenler için çok seçim var. Bunlardan bazılarına https://www.ekgelirarayanlar.com/evde-ek-is/ sayfasından ulaşabilirsiniz. Umarım sizde evinizden ek iş elde edebilirsiniz.

Farklı Bir Ek İş Önerisi  Evde Kuruyemiş Paketleme

Evde Kozmetik Ürünleri Satışında Para Kazandıran Firmalar

Kozmetik firmaları evde kozmetik ürünleri satışı için özel satış-pazarlama yöntemleri geliştirmiştir. Bu şekilde büyüme ve yayılma hedefleyen firmalar arasında yer alan Avon, Huncalife ve Oriflame en çok bilinen firmalar arasında yer almaktadır.

Başka firmalar aramak istiyorsanız, “kozmetik satış ortaklığı” adında araştırmalar yaparak bulabilirsiniz.

Bu firmaların satışını yapmaya başladığınızda iyi giderseniz ücretiniz artmaktadır ve birçok da hediye alabilirsiniz. Kozmetik ürünleri evde satış işinde oldukça iyi kazanabilirsiniz.

Firmalar satış yapan elemanlarına adım adım büyüme imkanı vermektedir. Her hafta satış ve sipariş sayınız firma tarafından kontrol edilir.

Bu işi yapmak için aşağıdaki iletişim formunu doldursunlar. Böylelikle firmalar ve iş arayanlar olarak sizleri buluşturmuş oluruz.

Sadece bu işi yaparak çok iyi kazanan hanımlar bulunmaktadır. Burada önemli olan firmanın güvenini kazanmak ve iyi satış yapmaktır.Çevresi kalabalık olan hanımlar için oldukça iyi bir iş fırsatıdır.

Evde Kozmetik Satışı Para Kazandırır Mı?

Evde kozmetik ürünü satışı ile çok para kazanmak mümkündür. İlk başlarda sadece çevrenize satarak ayda 300-500 TL kazanabilirsiniz. Sosyal medya ile büyümeye başladığınızda bu rakamlar rahatlıkla ikiye üçe katlanacaktır.

Zaman ve yükselen satış değerleri ile kısa zamanda daha iyi ücretler kazanmak mümkündür. Evde kozmetik satışında firma oldukça önemlidir. Çalıştığınız firma size birçok olanak sağlayacaktır. Bu işte ilerleyen ve firmaların kadrolu satış temsilcisi olan kadınlar bulunmaktadır.

Sizde kozmetik işiyle uğraşıyorsanız veya bu işi yapmak istiyorsanız Aşağıdaki başvuru formunu doldurmayı unutmayın.

5 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir