kayseri evde ek iş ilanları

Kayseri Evde Ek İş İlanları

Kayseri’de ikamet edip evde çalışarak ek gelir elde etmek isteyenlerin yapabileceği birçok iş seçeneği bulunuyor.

Boş zamanınızı değerlendirerek para kazanmak için evlere iş veren firmalar ile iletişim kurmalısınız. Birçok firma, iş yeri kiralamak ve sigortalı işçi çalıştırmak yerine evde yapılacak ek iş ilanları ile sizlere para kazanma fırsatı sunuyor.

İnternet üzerinden yapılacak işlerden, insan gücüne dayalı işlere kadar çok geniş bir yelpaze de işleri evinizde yapabilirsiniz. Kayseri merkez başta olmak üzere ilçelerinde yaşayanlar için evde yapılabilecek ek iş ilanları internet üzerinden bulmam mümkün. Facebook üzerinden oluşturulmuş kayseri evde ek iş ilanları grubu üzerinden de bulunabilir.

Kayseri’de ek iş veren firmalar ve ek iş arayanlar aşağıdaki iletişim formunu doldursunlar. Böylelikle firmalar ve iş arayanlar olarak sizleri buluşturmuş oluruz.

Kayseri Evde Yapılacak İşler

1 ) Evde tel toka işi; Kayseri bölgesinde çok revaçta olan tel toka paketleme işinde paket başına ücret ile çalışıyorsunuz. Evinize kadar getirilen tel tokalar ve ambalajlar size teslim ediliyor. Paketlenmiş tokalar yine evinize kadar gelip sizden alınıyor.

2 ) Evde kına paketleme; Kına gecelerinde dağıtılan kına paketlerini hazırlama işi olan evde kına paketleme işi yine paket başına çalışacağınız bir iş. Belirli gramajlarda paketlere kına doldurarak kına paketleme işini yapabilirsiniz.

Farklı Bir Ek İş Önerisi  Evde Kuruyemiş Paketleme

3 ) Davetiye katlamak; Düğünler için düz kartona basılı kartonların katlanması işini evinizde televizyon karşısında dahi yapabiliyorsunuz. Adet başına ücret ile çalışabileceğiniz bu iş aynı zamanda düzenli gelir elde edebileceğiniz bir iş .

4 ) Evde yemek yapmak; Küçük çaplı atölyeler, ev yemekleri satan kafeler ve restoranlar için evde yemek yapma işi Kayseri başta olmak üzere İç Anadolu bölgesinde yaygın olarak yapılan bir iş. Ev hanımları evde yemek yaparak düzenli olarak gelir elde edebilir.

Kayseri Ek Gelir Fikirleri

Evde ek gelir elde etmek için yapılabilecek iş fikirlerinin başında altın kutusu katlama işi geliyor. Kuyumcuların ihtiyaç duyduğu altın kutuları davetiye gibi düz karton üzerine baskı yapılıyor. Kartonu katlayarak elde edilen altın kutusu adet başına veya paket başına ücretlendiriliyor.

Kayseri ek gelir fikirleri arasında yer alan popüler iş fikirlerinden biri de evde organik turşu yapımıdır. Her ev hanımı evde turşu yapar. Kayseri bölgesine özgü yöntemler ile yapılan turşular çok lezzetli olduğu için evde turşu yapabilirsiniz.

Yapacağınız turşuları internet üzerinden, organik pazarlarda, instagram gibi sosyal medya platformlarından satabilirsiniz. Kargo aracılığı ile ülke geneline de satış yapabileceğiniz turşu yapım işi oldukça kazançlı bir iştir.

Aşağıdaki başvuru formunu doldurmayı unutmayın.

14 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir