İzmir’de Evde Yapılacak Ek İşler

İzmir’de Evde Paketleme İşi Veren Firmalar-2019

İzmir’de yaşıyor ve ek gelir sağlamak için evde iş yapmak istiyorsanız sizlere pek çok farklı alternatif önereceğiz. Evinizde oturarak gerçekleştirebileceğiniz bu işler ile kısa süre içerisinde düzenli bir gelire sahip olabilirsiniz. Özellikle paketleme işleri kadınlar için doğru bir seçenek olur iken kazançlarda oldukça tatmin edicidir.

İzmir Evde Balon Paketleme İşi

İzmir’de bulunan fabrikalarda üretilen milyonlarca balonu özellikleri ve adetleri ile paketleme işlemi yaparak para kazanabilirsiniz. Gerçekleştireceğiniz işlemlerde hızlı olmanız en önemli konu. Evde balon paketleme işi yaparken modelleri karıştırmadan hazırlayacağınız paket başına ödeme alabilirsiniz.

İzmir Evde Balon Paketleme İşi Veren Firmalar

İzmir’de evde balon paketleme işi veren firmalar yüksek paralar kazanmanızı sağlar. Düzenli olarak yılın her günü evlere balon işi verilir iken kazanç rakamları ise 1.000 TL ile 1.500 TL arasında değişiklik gösterecektir. Özellikle kalabalık bir grup ile bu işi evinizde yapabilirseniz kazanç miktarını arttırabilirsiniz.

İzmir Evde Kuruyemiş Paketleme İşi

Evde kuruyemiş paketleme işi İzmir’de her zaman dikkat çeken ve en çok ihtiyaç duyulan ek iş sektörüdür. Eğlence merkezlerinin fazla olması ve talebin olması ile birlikte üretilen kuruyemişler çeşitli paket boylarında hazırlanarak satışa çıkıyor. Bu aşamada sizler firmadan gelecek olan işleri özenli bir şekilde paketlemelisiniz.

İzmir Evde Kuruyemiş Paketleme İşi Veren Firmalar

İzmir’de evlere kuruyemiş paketleme işi veren firmalar genellikle bu işleri her gün teslim almaktadır. Eğer kalabalık bir şekilde kuruyemiş paketleme işi yapabilirseniz aylık kazancınızı 1.500 TL e üzerinde tutabilirsiniz. Kuruyemişlerin kilo ile geldiğini ve tekrar kilo ile tartılarak teslim alındığını belirtmek isteriz.

İzmir Evde Montaj İşi

İzmir’de en popüler ek iş imkanlarından biri de evde montajlama işidir. Özellikle çok sayıda yer almakta olan mobilya firmaları evlere montaj işi vermektedir. Evde montaj işi veren firmalar genellikle küçük dekoratif eşyaların montajlaması için vermektedir.

İzmir Evde Montaj İşi Veren Firmalar

İzmir’de evlere montaj işi veren firmalar ürün başına ödeme yapmaktadır. Ürünün boyutları ve özelliklerine göre de fiyatları değişiklik göstermektedir. Eğer düzenli olarak evde montaj işi yapmak isterseniz veya ekip olarak bir çalışma gerçekleştirirseniz aylık 2.000 TL ve üzerinde para kazanabilirsiniz. Montaj işinde dikkat etmeniz gereken nokta ise malzemelerin zarar görmemesidir.

İzmir Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi

İzmir’de evlere nikah şekeri paketleme işi veren firmalar ile yıl genelinde ek kazanç sağlayabilirsiniz. Nikah işlemleri her zaman gerçekleştirilir iken misafirlere hediye olarak sunulmakta olan nikah şekerlerini evde hazırlayarak para kazanabilirsiniz.

Evde nikah şekeri işinde kazanç yapacağınız modele göre oldukça fazla farklılık göstermektedir. Küçüklüğü, büyüklüğü ve uğraşına göre değişiklik gösterecek olan nikah şekeri işinde paketleme işlemlerinde verilen örnek model ile bire bir yapmanız gerekmektedir.

İzmir Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmalar

İzmir’de evlere nikah şekeri paketleme işi veren firmalar oldukça yüksek miktarda ödeme yapmaktadır. İş verenler genellikle düğün organizasyonları gerçekleştiren kurumlardır. Ortalama olarak aylık kazancınızı 1.500 TL ile 3.000 TL arasında değişmektedir. Nikah şekeri işinde daha yüksek kazançlar sağlamakta mümkün. Eğer farklı modellerden işler gelir ise adet başına 5 TL’ye kadar varan ücretler ile paketleme işi alabilirsiniz.

İzmir Evlere Ek İş Veren Firmaların İletişim Bilgileri

İzmir’de evlere ek iş veren firmalar ile iletişime geçmek için yorum olarak bizlere bildirim göndermelisiniz. Firmaların yetkilendirdikleri şahıslar bireysel olarak iletişim bilgilerini kullanarak kişileri ile iletişime geçtiği için şahsi numaralarını buradan paylaşamamaktayız.

Farklı Bir Ek İş Önerisi  Kayseri Evde Ek İş İlanları

54 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir