İstanbulda Evde Yapabileceğiniz Ek İş Önerileri

İstanbul Evde Ek İş Önerileri

Taşı toprağı altın olarak bilinen ve milyonlarca kişinin yaşadığı Türkiye’nin en büyük ilinde evde ek iş yaparak para kazanabileceğiniz sayısız iş imkanı bulunuyor. Eğer kazandığınız para size yetmiyor ve evinde de ek gelir sahibi olmak istiyorsanız önereceğimiz iş fikirlerine göz atabilir, aşağıdaki başvuru formunu eksiksiz olarak doldurup bize göndermekle ilk adım atabilirsiniz.

Evde yapabileceğiniz işler, hemen hemen herkesin rahatlıkla gerçekleştirebileceği işlerdir. Sadece biraz ilgi göstererek aylık ekstra olarak 1.500 TL ve üzerinde para kazanabilirsiniz.

İşte İstanbul’da gerçekleştirilebilecek en yüksek kazançlı evde ek iş fikirleri;

İstanbul Evde Toka Paketleme İşi

Neredeyse tüm Türkiye’deki bujiteri ve marketlere tokalar İstanbul’da üretilerek gitmektedir. Türkiye’nin en büyük fabrikaları İstanbul’da konumlanır iken gerek iş yükünü azaltmak, gerekse de daha hızlı işlemesi için evlere toka işi verilir. İstanbul evde toka paketleme işinde sizlerden istenen adet ve özelliklerde tokaları hazırlayarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

İstanbul Evde Toka Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

İstanbul’da evlere toka paketleme işi veren firmalar küçük, büyük pek çok paketleme işlemi sunmaktadır. Tel tokalar, lastik tokalar ve daha pek çok farklı tokayı satışa hazır hale getirerek 900 TL ve üzerinde kazanç sağlayabilirsiniz.

İstanbul Evde Poşet İşi

Evde poşet işi yaparak düzenli bir kazanca sahip olmak ister misiniz? Eğer cevabınız evet ise yüzden fazla fabrika ile iletişime geçerek iş alabilirsiniz. Evde poşet işi yapmak isteyenler için geniş bir oda olması yeterlidir. Dünyaca ünlü markaların poşetlerini istenildiği şekilde katlayarak veya paketleyerek işleri teslim etmelisiniz.

İstanbul Evde Poşet İşini Kimler Yapabilir?

İstanbul’da evlere poşet işi veren firmalar genellikle ekip olarak çalışan kişileri tercih etmektedir. Bunun nedeni ise işlerin çok fazla olmasıdır. Eğer aile üyelerinden birkaç kişi birlikte düzenli olarak evde poşet katlama ve paketleme işi yapabilirseniz aylık kazancınızı rahat bir şekilde 2.500 TL ve üzerine çıkartabilirsiniz.

İstanbul Evde Tesbih İşi

Özellikle ucuz tesbihlerin üretildiği İstanbul’da tüm Türkiye’ye satışlar gerçekleştirilmektedir. Tesbih satışı yapan markalar ve firmalar üretilen boncukları tesbih haline getirmek için evlere ek iş vermektedir. Evde tesbih işi yapar iken biraz dikkatli olmak dışında herhangi bir beceriye de gerek yoktur. Tek yapmanız gereken istenen modellerdeki gibi tesbihleri hazırlanan ve poşetine koymak.

İstanbul Evde Tesbih İşi Ne Kadar Kazandırır?

İstanbul’da evlere tesbih işi veren firmalar yüksek kazanç sahibi olmanıza yardımcı olur. Evde tesbih işi yapacak olanlar için tüm malzemeler hazır bir şekilde teslim edildiğinden sadece sizlere tesbihleri dizmek kalacak. Düzenli olarak tesbih işi yapabilirseniz aylık 2.000 TL’ye varan ek gelire sahip olabilirsiniz.

İstanbul Evde Yemek Yapma İşi

Evde yemek yaparak para kazanabilirsiniz. Bayanlara evde ek iş imkanı sunan firmalar vardır. İstanbul’da özellikle büyük catring firmaları ile birlikte küçük işletmelerde artık ev yemekleri konusunda hassas davranmakta. İstanbul evde yemek yapma işi her gün para kazanabileceğiniz bir iş olur iken ömürlükte bir iştir. Halk olarak da artık fastfood alışkanlığını bırakır iken ev yemeklerine olan ilgi artıyor.

İstanbul Evde Yemek Yapma İşini Kimler Takip Ediyor?

İstanbul’da evlere yemek yapma işi veren firmalar sayesinde düzenli olarak en az 1.750 TL kazanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken ise size gelecek olan malzemeler ile lezzetli yemekler yapmak. Özellikle mantı işi, yaprak sarma işi ve baklava gibi tatlılar evlere ek iş veren firmaların en çok talep ettikleri yemekler oluyor.

İstanbul Evlere Ek İş Verenlere Nasıl Ulaşabilirim?

İstanbul’da evlere ek iş veren firmalar ile iletişime geçmek istiyorsanız bize yorum olarak ulaşın!

Farklı Bir Ek İş Önerisi  Adana Evde Ek İş İlanları

59 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir