İstanbul Part Time İş Önerileri

İstanbul metropol şehirlerimizden tüm dünyanın yakından ilgisini çeken bir yerleşim yerimizdir. Burada ek iş yapmak zor olduğu kadar kolay yolları da vardır elbette. Siz yeter ki şartlar ne olursa olsun ek iş yapmak istiyorum diyorsanız işte size müthiş bir ek iş fırsatı.

Bir çok kişi ben yattığım yerden para kazanayım yiyip içip yatayım havasında ama öyle bir dünya yok arkadaşlar. Bizler burada sizlerin aile kazancınıza ek gelir getirebilmeniz için kılı kırk yarıp elemen arayan firmaları araştırıp bulup buraya ekliyoruz ancak yukarıda dediğim gibi çoğu kişinin çalışmaya yüzü olmadığı aşikâr.

Hiç sıkıya gelemiyor insanoğlu nedense istiyor ki evde oturayım sosyal medyada sabahtan akşama kadar ona mesaj atayım, buna saldırayım ay aşı geldiğinde de 3000 TL maaş hesabıma yatsın :)) Bunu isteyen binlerce kişi var maalesef.

Part time iş yaparım diyenler için güzel olabilecek bir garsonluk işi var arkadaşlar. Sizde bir anca ilanın altına mesajınızı bırakırsanız sizlere detaylı bilgiyi aktaralım.

Garsonluk

Kafe, Restaurant sektöründe servis alanında deneyim sahibi olması,

Farklı Bir Ek İş Önerisi  İnstagram'da Para Kazanmanın En Kolay Yolu

Mesleği severek yapması,

Esnek çalışma saatlerine uygun olması,

Sigara kullanmaması,

Kişisel bakımına yeterince özen göstermesi,

Müşteriye ve iş arkadaşlarına karşı güler yüzlü ve yardımsever olması,

Sürücü belgesi olması büyük avantaj olacaktır,

Bu iş için alınacak olan personelin bay veya bayan olması farketmiyor, herkes bu işe başvurusunu yapabilecektir.

Maaş ne kadar

Eleman alacak olan firma İstanbul Avrupa yakasında faaliyet göstermektedir. Maaş konusu yüzyüze görüşmede belirtilecektir.

Sizde bu part time işten faydalanmak istiyorsanız hemen ilanın altına mesaj bırakabilirsiniz. İlan için başvuruda geç kalmamanızı tavsiye ederiz. Zira eleman arayan firma gerçekten Türkiye’de 25 yıllık deneyimi olan köklü bir firmadır.

İlana başvurmak için aşağıya mesaj bırakırken sizden istenilen mail adresi yerine günlük kullandığınız mail adresinizi yazınız. Çünkü sizinle iletişime mail adresiniz üzerinden geçilecektir.

37 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir