instagram üzerinden para kazanmak

İnstagram’dan Para Kazanmak

Instagram sadece bir eğlence aracı mı yoksa para kazanma yollarından biri mi? Gerçekten para kazandıran bir yöntem mi? instagram hesabı olup da yıllardır tek kuruş kazanamayanlara inanmayın, işini bilen kazanmaya devam ediyor.

İnstagram’da Nasıl Para Kazanırım?

İnstagram platformunda satışlar yapmak için emek harcayan hesaplara rast geliyorsunuzdur. Onlar para kazanıyorlar! Ama yok! Ben ürün filan satamam diyorsanız, para kazanmanın yolu kapanmıyor. Başka yolu da var. Bunlardan biri “viral reklamları çaktırmadan yapmaktır. Adam hashtag yapıyor ve atıyoruz, diyor ki “ben filanca arabamla İstanbul’da gezmeyi çok seviyorum, [ #birdepoda42kmdahafazlayol] geziyor ve eğleniyorum.

Bu nedir şimdi diye sorabilirsiniz. Bu tam olarak BP petrol şirketinin reklamıdır ve yoğun bir abone trafiği olan insanlara çaktırmadan BP istasyonlarını tanıtıyor. Elbette bu tanıtımı 1 milyon abonesine yaparken, para da kazanıyor. Eğer 100 bin takipçi varsa, 4-5 haneli rakamlar ile reklam yapmış olacaktır. Reklam verecek olanlar beni nasıl bulacaklar diye merak etmeyin, belli bir potansiyele çıktığınızda (örn. 100 bin kişi) reklam verecek şirketler, sıraya girecektir.

Farklı Bir Ek İş Önerisi  Ek Gelir Arayanlara Öneriler

Instagram’dan Ne Zaman Para Kazanırım?

Önce abone (potansiyel para getirici kitle) kasmaya çalışın. Bunun için de ilginç paylaşımlarınız olmalı. Etki bırakabilmelisiniz ve insanlar sizi takip etmediklerinde bir şeylerin eksik olduğunu hissetmeli… Bunu başarırsanız para kazanmanın tüm yolları size açılır. Şirketler de işini iyi biliyorlar ve ucuz reklam peşindeler. Artık radyo ve TV devri bitti, her şey internet üzerinde işliyor. Firmaların sizinle irtibat kurmalarının bir sorun olacağını düşünmeyin! Hepsi çok takipçisi olan fenomenlerin hesaplarını iyi bir reklam aracı olarak gördüklerinde sizi bulurlar.

Bütün internet platformlarında olduğu gibi, Instagram da para kazandırma alanında çok ileride, ayda 10.000 TL kazanmak gibi bir lüksünüz var. Yeter ki bol bol takipçi kasmayı başarın, gerisi çorap söküğü gibi gelecektir. Yeteneklerinizin eşsiz olduğunu, çok iyi paylaşımlar yapabileceğinizi düşünüyorsanız Instagram sizi bekliyor.

1 Comment

  • İnstagram gibi sosyal ağ platformlarından çok ciddi miktarlarda para kazanan bir kaç tanıdığım var

    Hesabınızı bir şekilde büyütüp isterseniz satış ortaklığı isterseniz kendi ürünlerinizi satarak para kazanabilirsiniz. Tek yönlü düşünmeyin bir çok farklı şekilde deneme-yanılma yöntemi ile sizde kazanabilirsiniz.

    Benim şahsi önerim; Dropshipping

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir