İnstagram’da Para Kazanmanın En Kolay Yolu

59 Başvuru mevcut
165 İnceleme
Sosyal Medyada Para Kazanmanın Yolu

İnstagram’da Para Kazanmanın Yolu

Sosyal medyanın hayatımızda önemli bir yer edindiği günümüzde onsuz bir dakika duramayan insanların sayısı azımsanmayacak kadar çoktur. Bir resim atarsınız Like gelsin diye beklersiniz, birisine yorum atarsınız, cevap gelmesini beklersiniz, peki sosyal medyada boşa geçirdiğiniz bu değerli vakitlerinizde para kazanmayı hiç düşündünüz mü?

İnstagramda Ne Üzerine Hesap Açmalıyım?

İnstagram üzerinden para kazanmak dediğimizde bir çoğunuzun hadi canım sende instagram’da nasıl para kazanacağım dediğinizi duyuyoruz. Ancak bu durum sizin düşündüğünüz gibi değil arkadaşlar. İnstagram da para kazanmanın yolu aslında çok basit yeter ki sabır etmeyi bilelim.

Öncelikle bir instagram hesabı açacağız ama bunun ne üzerine olacağına siz karar vereceksiniz. Biz size burada sadece yol göstereceğiz. Son kararı yine siz vereceksiniz. Hesap kısa videolar, bayan giyim, yemek tarifleri, arabaların özellikleri gibi bilgi ve resim paylaşma üzerine olabilir. Burada dikkat etmeniz noktalarından birisi hesap isminin akılda kalıcı ve ilgi çekici olması sizin yararınızadır. Bizim şiddetle tavsiyemiz bayanlara hitap eden bir isim ve hesap olması ama dediğimiz gibi son karar yine sizin. Çünkü ülkemizde daha doğrusu dünyada kadın sektörüne giripte aç kalan kimse daha görülmemiştir.

İnstagram Hesabına Takipçi Çekme İşlemi

Yukarıda instagram hesabımıza ne üzerine açacağınıza dair açıklamayı yaptık. Şimdi sıra geldi hesabımıza takipçi çekmek için neler yapacağımızı anlatmaya. Değerli arkadaşlar intagram’da oluşturmuş olduğumuz hesabımıza takipçi çekmek için oluşturduğumuz hesabın içeriğine göre açılmış ve takipçi sayısı yüksek hesaplara gidip onları takip etmeye başlayın, onları takip edenleri takip etmeye başlayacağız. Siz takip ettikçe takip ettikleriniz de sizi takip etmeye başlayacaktır. Google arama motoruna ücretsiz instagram takipçi kazan diye yazdığınızda karşınıza bir çok site çıkacaktır. Oradaki sitelerden faydalanarak hesabınıza takipçi çekebilirsiniz.

Bizim instagram hesabımızda aynen size anlattığımız gibi takipçi kazanmıştır, daha sonra web sitemiz üzerinden takipçilerimiz kendiliğinden artmaya başlamıştır. Yani biz test etmediğimiz hiç bir çalışmayı sizlere burada önermiyoruz. Diğer siteler olmayan iş ilanlarını sitelerinde yayınlayıp ziyaretçiyi yanlış yönlendirme yapabilmektedir. Bu sitede ise havadan ilan yayınlanmaz, test edilmiş kazanç sağlanmış ilanları rahatlıkla bulabilirsiniz.

Farklı Bir Ek İş Önerisi  Evde Çay Paketleme İşi

Hesabımızı dediğimiz gibi yöntemlerle artırmaya devam ediyoruz, bu arada günde 3-5 tane hesabınızı ne üzerine açtıysanız o konuyla alakalı paylaşımlar yapmayı asla bırakmayın ki takipçi takibi bırakmasın. Yani kazandığınız takipçilerinizi elinizde tutmayı asla unutmayın. Hesapta paylaşım yapmazsanız her gün takipçi sayınızda azalma görürsünüz. Bu şekilde 1-2 ay üstüne düşerek takipçi kasın takipçi sayınız 100 bin üstüne ulaştığında artık hesabınız para kazanmaya başlayacaktır.

İnstagram Hesabıyla Nasıl Para Kazanacağım

Şu ana kadar dediğimiz her yöntemi deneyerek takipçi sayımızı 100 bin kişinin üstüne çıkardık, bundan sonra reklam almaya başlayabilirsiniz. Bunun içinde instagram a reklam veren firmalar vardır, onları yine instagram üzerinden bulacağız ki zaten sizin bulmanıza gerek yok siz hesabınızı tamamen organik yani gerçek kişilerden oluşturduğunuz zaman hesapta yapacağınız her paylaşım 5 bin 10 bin beğeni almaya başladığında firmalar reklam vermek için sizi bulup sıraya girecektir.

Bu saatten sonra reklam işinizde yoluna girdiği için düzenli bir gelir elde etmeye başlayacaksınız. Bir konuya önemle değinmek gerekirse açacağınız instagram hesabınız bayanlar üzerine ve yine instagram üzerinde çok olmayan bir kategori üzerine olursa daha çabuk duyurabilirsiniz. Bunun iyi analiz etmeniz gerekmektedir. 1-2 hafta uğraşıp bu işi bırakacaksanız hiç girip boşuna vaktinizi harcamamanızı da öneririz. Çünkü bizim insanımız çok sabırsızdır, hemen bir anda olsun bitsin isteriz ama bu işler öyle kolay değil arkadaşlar. Emek sarfetmek gerekir, bizler 20 yıldır web dünyasının içindeyiz çok şükür web sitesi işlerinden, tasarımdan kazancımızı sağlıyoruz, sizlere de bu pastadan dilim nasip olsun diye tecrübelerimizi paylaşıyoruz.

Sitemizde sizlere sunduğumuz diğer evde ek iş ilanları konularına göz atarak kendinize en uygun kazanç kapısını seçebilirsiniz. Kafanıza takılan her soruyu o konunun altında yorum olarak bizlere iletebilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 4 Kasım 2018

Facebook Yorumları

Ek Gelir Kazanmak İçin Mesaj Bırakın

İnstagram’da Para Kazanmanın En Kolay Yolu (59 Başvuru)

1 7 8 9