Facebook ile Ek Gelir Kazanma

26 Başvuru mevcut
134 İnceleme

Facebook ile Para Kazanmanın Yolları

Facebook hepimizin bildiği gibi gecemiz gündüzümüz orada geçiyor. Benim Facebook hesabım yok diyebilen var mı acaba? Muhtemelen herkesin en az bir tane Facebook hesabı vardır. Bu Facebook hesabından para kazananların sayısının bir hayli fazla olduğunu biliyor muydunuz?

Facebook’ta Para Nasıl Kazanılır?

İşte sizlere Facebook ile para kazanmanın yolu nedir onu açıklayacağız. Facebook bildiğiniz gibi dünya üzerinden milyarlarca insan tarafından takip edilen en büyük sosyal medya sitelerinden birisidir. Ne aramak isteseniz genellikle Facebook’ta o konuyla ilgili ya bir sayfa yada bir grup oluşturulmuştur. İşte bu tür büyük sayfa veya grup sahipleri genellikle reklam yayınlayarak sayfaları veya grupları üzerinden ek gelir sağlamaktadır. Bunlardan birisi neden siz olmayasınız. O yüzden ilk işimiz Facebook üzerinden bir sayfa oluşturmak olacak.

Facebook’ta Sayfa Nasıl Oluşturulur?

Facebook üzerinde sayfa oluşturabilmek için buraya tıklayın. Daha sonra açılan sayfada sayfa oluştur butonuna tıklayın ve akabinde karşınıza iki seçenek çıkacak, genellikle bu aşamada Topluluk veya Tanınmış Kişi seçeneğinden başla diyoruz. İşte burası çok önemli sayfanızın ismini ne olduğuna karar verdikten sonra burada boşluğa sayfanızın isminin ne olmasını istiyorsanız onu yazın ve Devam Et butonuna tıklayın ve işlem sona erene kadar sizden istenilen bilgileri doldurun. Şimdi sayfamız hazır sayfamıza güzel bir logo bulun ve logo kısmına bunu yükleyin. Sayfamızı oluşturduk şimdi geldi sayfamıza takipçi çekmeye.

Facebook Sayfa Beğenisini Bedava Artırma Yolu

Bu aşamada sayfamızın takipçi sayısını artırma yolunu sizlere anlatmaya çalışacağız. İlk önce sayfamıza ismine uygun içerikleri paylaşmaya başlayın ve sayfanız takipçi geldiğinde gözünü dolduracak türden paylaşımlarınız hazır olsun. İlk etapta yapacağınız paylaşımları bilgisayarınızın masa üstünde bir klasörde toplayın ve bu içerikleri zamanlayıp zamanlayıp sayfanıza yükleyin. Günde minimum 3-4 adet paylaşılacak şekilde belirli saatler aralığında 24 saate yayın. Daha sonra Google arama motorunda arama yaparak bedava takipçi kazandıran sitelerden destek alarak takipçi sayınızı artırmaya başlayabilirsiniz. Büyük sayfalara gidip sayfanızın adıyla beğeni ve yorum yaparak sayfanıza takipçi çekmeye çalışın.

Farklı Bir Ek İş Önerisi  Evden Müşteri Temsilciliği Yaparak Kazanç Sağlama

Sayfanızda takipçilerinizin yorum yapabileceği güzel sorular sormaya çalışın, belirli bir süre sonra takipçilerinizin hangi tür paylaşımlara daha çok reaksiyon gösterdiğini sayfa istatistiklerinizden gördükten sonra o türden içerikler paylaşmaya devam ederek takipçi sayınızda hızlı bir artış görebilirsiniz. Bütçeniz müsaitse ufak ufak meblağlar ile sayfanıza organik takipçinizi Facebook’a reklam verip artırma yoluna gidebilirsiniz.

Facebook Sayfa Üzerinden Para Kazanmak

Evet arkadaşlar sayfamızda neler yapacağınızı, takipçi sayınızı nasıl artıracağınızı yukarıdaki paragraflarımız da anlatmaya çalıştık. Şimdi takipçi sayımızı yükselttik ve para kazanmaya sıra geldi. Sayfanızın takipçi sayısına göre marka sahipleri, site sahipleri veya diğer sayfaya grup sahipleri kendi sayfalarının reklamlarını yapmanız için size reklam vermeye başlayacaktır. Siz ben bunlarla uğraşmak istemiyorum ben kısa yoldan paramı alayım gideyim derseniz de sayfanızı satışa çıkarırsınız el emeği göz nuru büyüttüğünüz sayfanızı güzel bir paraya satarak başka bir sayfaya yelken açabilirsiniz. Sizlere bol kazançlar diliyoruz. Unutmayın sitemizde hangi konuda olursa olsun takıldığınız yerde o konu altından yardım mesajınızı yazarsanız günün her saati ve dakikasında elimizden gelen desteği ve yardımı yapacağımızı bilmenizi isteriz. Unutmayın biz diğerlerinden farklıyız, farklılık oluşturmak için bu işe giriştik. Farkımız budur.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 4 Kasım 2018

Facebook Yorumları

Ek Gelir Kazanmak İçin Mesaj Bırakın

Facebook ile Ek Gelir Kazanma (26 Başvuru)