Evde Tesbih Dizme

Tesbih Yaparak Para Kazanma

Eski yıllardan beri rağbet gören tesbih yaparak para kazanma işi, günümüzde de hala liderliğini korumaktadır. Evde rahatça yapılabilen bu iş diğer ek işlerle karşılaştırıldığında onlardan daha kazançlı olduğu görülmektedir. Evde kendiniz yaparak satabileceğiniz gibi firmaların isteği üzerine de hazırlayabilirsiniz. Firmaların istediği bu işi evde yalnızca tek başınıza değil aileniz ile birlikte de yapabilmeniz mümkündür. Hatta arkadaşlarınızla toplanıp birlikte de yapabilirsiniz. Bu iş hem eğlenceli hem de sizin için güzel bir ek gelir kaynağı olabilir.

Evde Tesbih Nasıl Yapılır?

Evde tesbih yapma işinin herhangi bir zorluğu yoktur. Bu iş için anlaşmış olduğunuz firma size boncukları ve ipleri gönderecektir. Her tesbih için ayrı boncuklar bulunmaktadır. Size tesbihte kaç boncuk bulunacağı gibi bilgiler zaten verilir. Sizin tek yapmanız gereken verilen sayıya göre boncuğu ipe dizmektir. Bazen bazı boncuklar kırık olabilir. Bu boncukları tesbihte kullanmamanız ve kenara ayırmanız gerekmektedir. Firma size yaklaşık 200-300 tesbih yapılabilecek kadar boncuğu temin edecektir. Bu işi ay sonuna kadar yetiştirmeye çalışırsınız. Bu işlemini gerçekleştirdikten sonra istediğiniz şekilde satışını gerçekleştirebilirsiniz. Eğer isterseniz tesbih işini her güne sıkıştırmak yerine belirlediğiniz günlerde bitirip kalan günlerde vaktinizi dilediğiniz gibi harcamanız da mümkündür. Dediğimiz gibi bu iş freelance bir iştir, dolayısıyla kendinizi zora sokmadan yavaş yavaş da yapabilirsiniz. Diğer ek işler gibi ne kadar fazla ürün teslimi yaparsanız, o kadar çok ek gelir kazanırsınız.

Farklı Bir Ek İş Önerisi  Ek Gelir Arayanlara Öneriler

Evde Tesbih Yaparak Nasıl Kazanç Elde Edilir?

Genellikle evde yaptığınız tesbihler firmalara gönderilir. Firmalar da bu el işi tesbihleri gerekli mağazalara gönderir ve orada güzel bir fiyat ile satışa sunar. Tesbih işini tam zamanlı yapan kadınlar da vardır ancak biz yine de yarı zamanlı olarak çalışmanızı tavsiye ederiz. Çünkü bazen iş gelmeyebilir ya da masraflarınız için yetersiz gelecek bir sipariş alabilirsiniz. Yine de tam zamanlı olarak çalışmak isterseniz bu gibi sorunlar ile karşılaşmamak için aynı anda birkaç firma ile de anlaşabilirsiniz. Bu hem sorunlarla karşılaşmanızı önleyecek hem de sizin iyi bir ek gelir kaynağı elde etmenizi sağlayacaktır. Anlaşma yaptığınız firmalara tesbihleri en kısa süre içerisinde teslim edeceğinize dair bilgileri her zaman vermelisiniz.

Evde Tesbih Ek İşini Veren Firmaları Nasıl Bulacaksınız?

Boncuk veya teşbih işini veren firmalara ulaşmak istiyorsanız, aşağıdaki formu tam ve eksiksiz olarak doldurup gönderebilirsiniz. Başvurunuz detaylıca incelenip onaylandıktan sonra iş durumuna göre size en kısa sürede dönüş yapacaktır. Firmalar genelde bu işi tek başına değil ailecek yapabilecek kişileri ararlar. Çünkü ailecek yapılan bu iş sayesinde hem çok daha kısa sürede hem de oldukça fazla mal elde etmiş olurlar.

193 Comments

 • Ardahan merkezden ben Ömer. Selam herkese web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, şukuladım 11-05-2019 16:51:37

 • Merhaba ben malatyada oturuyorum evde tesbih dizme işini istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 • Şeyda Nur kıvrak

  (11 Mayıs 2019 - 03:25)

  Benim de evde ek işe çok ama çok ihtiyacım var maddi manevi çok sıkışığım lütfen dönüş yapın İstanbul Gaziosmanpaşa dayım tesbih dizme işi yapabilirim iki kişiyiz ve vaktimiz de var lütfen dönüş yapın

 • eve ek iş veren firmaları nereden bulabilirim

 • Zonguldakda oturuyorum 21 yaşındayım evde ek iş yapmak istiyorum hatta urunleri fazlasıyla alabilirim ailemle beraber yapabiliriz.

 • Şeyda Nur kıvrak

  (9 Mayıs 2019 - 04:22)

  Merhaba benim evde ek işe çok ihtiyacım var maddi manevi çok sıkışığım lütfen dönüş yapın İstanbul Gaziosmanpaşa dayım

 • bana yardım edermisiniz ek işe ihtiyacım var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir