Evde Tesbih Dizme

144 Başvuru
1.942 İnceleme

Tesbih Yaparak Para Kazanma

Eski yıllardan beri rağbet gören tesbih yaparak para kazanma işi, günümüzde de hala liderliğini korumaktadır. Evde rahatça yapılabilen bu iş diğer ek işlerle karşılaştırıldığında onlardan daha kazançlı olduğu görülmektedir. Evde kendiniz yaparak satabileceğiniz gibi firmaların isteği üzerine de hazırlayabilirsiniz. Firmaların istediği bu işi evde yalnızca tek başınıza değil aileniz ile birlikte de yapabilmeniz mümkündür. Hatta arkadaşlarınızla toplanıp birlikte de yapabilirsiniz. Bu iş hem eğlenceli hem de sizin için güzel bir ek gelir kaynağı olabilir.

Evde Tesbih Nasıl Yapılır?

Evde tesbih yapma işinin herhangi bir zorluğu yoktur. Bu iş için anlaşmış olduğunuz firma size boncukları ve ipleri gönderecektir. Her tesbih için ayrı boncuklar bulunmaktadır. Size tesbihte kaç boncuk bulunacağı gibi bilgiler zaten verilir. Sizin tek yapmanız gereken verilen sayıya göre boncuğu ipe dizmektir. Bazen bazı boncuklar kırık olabilir. Bu boncukları tesbihte kullanmamanız ve kenara ayırmanız gerekmektedir. Firma size yaklaşık 200-300 tesbih yapılabilecek kadar boncuğu temin edecektir. Bu işi ay sonuna kadar yetiştirmeye çalışırsınız. Bu işlemini gerçekleştirdikten sonra istediğiniz şekilde satışını gerçekleştirebilirsiniz. Eğer isterseniz tesbih işini her güne sıkıştırmak yerine belirlediğiniz günlerde bitirip kalan günlerde vaktinizi dilediğiniz gibi harcamanız da mümkündür. Dediğimiz gibi bu iş freelance bir iştir, dolayısıyla kendinizi zora sokmadan yavaş yavaş da yapabilirsiniz. Diğer ek işler gibi ne kadar fazla ürün teslimi yaparsanız, o kadar çok ek gelir kazanırsınız.

SPONSOR BAĞLANTILAR 6
SPONSOR BAĞLANTILAR-100
Farklı Bir Ek İş Önerisi  Evde Kış Çayı Paketleme

Evde Tesbih Yaparak Nasıl Kazanç Elde Edilir?

Genellikle evde yaptığınız tesbihler firmalara gönderilir. Firmalar da bu el işi tesbihleri gerekli mağazalara gönderir ve orada güzel bir fiyat ile satışa sunar. Tesbih işini tam zamanlı yapan kadınlar da vardır ancak biz yine de yarı zamanlı olarak çalışmanızı tavsiye ederiz. Çünkü bazen iş gelmeyebilir ya da masraflarınız için yetersiz gelecek bir sipariş alabilirsiniz. Yine de tam zamanlı olarak çalışmak isterseniz bu gibi sorunlar ile karşılaşmamak için aynı anda birkaç firma ile de anlaşabilirsiniz. Bu hem sorunlarla karşılaşmanızı önleyecek hem de sizin iyi bir ek gelir kaynağı elde etmenizi sağlayacaktır. Anlaşma yaptığınız firmalara tesbihleri en kısa süre içerisinde teslim edeceğinize dair bilgileri her zaman vermelisiniz.

Evde Tesbih Ek İşini Veren Firmaları Nasıl Bulacaksınız?

Boncuk veya teşbih işini veren firmalara ulaşmak istiyorsanız, aşağıdaki formu tam ve eksiksiz olarak doldurup gönderebilirsiniz. Başvurunuz detaylıca incelenip onaylandıktan sonra iş durumuna göre size en kısa sürede dönüş yapacaktır. Firmalar genelde bu işi tek başına değil ailecek yapabilecek kişileri ararlar. Çünkü ailecek yapılan bu iş sayesinde hem çok daha kısa sürede hem de oldukça fazla mal elde etmiş olurlar.

SPONSOR BAĞLANTILAR 8
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 24 Şubat 2019
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Toplam 5 Değerlendirme, Ortalama 5,00 Üzerinden 5 Puan)
Loading...

Facebook Yorumları

Mesaj Bırakmayı Unutmayın

Evde Tesbih Dizme (144 Başvuru)

  1. SPONSOR BAĞLANTILAR 7
  2. 3 çocuk annesiyim çocukların okul ihtiyaçlarını ve kendi hastalığım için paraya ihtiyacım var

  3. Giresun\Bulancak da yaşıyorum daha önce kanca işi yapip istanbula gönderdim kargo yardımı ile kargo is verene aitdi

  4. Merhaba ben bu işi daha önce yaptım izmir karabağlarda oturuyorum ve tesbih dizme işini yapmak istiyorum

1 2 3 21