Evde Ruj Paketleme

Boş zamanlarınızda evde ruj paketlemek para kazandırabilir. Makyaj, bütün kadınların kendisini güzel, bakımlı ve hoş hissetmek açısından yaptığı bir bakım türüdür. Günümüzde sadece kadınlar tarafından değil, erkekler tarafından da kullanılmaktadır.

Çoğunlukla kusur kapatmak, güzelliği ön plana çıkarmak için kullanılmaktadır. Aynı zamanda sanatçıların başka bir karaktere bürünmesine de yardımcı olmaktadır. Kullanım alanı arttıkça da malzeme sayısı artmaya başlamıştır.

Her yeni gün geliştirilmiş yeni bir makyaj malzemesi üretilmektedir. Cildinize daha az zarar veren, nem oranını koruyan ürünler gibi yararlı ürünler çıkması en sevindirici kısmı olmaktadır. Fakat tüm bunlara rağmen herkesin vazgeçemediği bir ürün vardır ki hiç makyaj yapmayan kişi bile bu ürünsüz yapamamaktadır. Hepinizin tahmin ettiği gibi bu ürün rujdur. Hangi rengi tercih ederseniz edin bu ürünü kullanmayan yoktur elbette.

Evde Ruj Paketleme İşi İle Para Kazanma

Hangi kozmetik mağazasına giderseniz gidin orada renk renk rujlar olduğunu rahatça fark edebilirsiniz. Rujları incelediğinizde her birinin altında renginin kodlu olduğu bir etiket mevcuttur. Peki firmaların sizden bu etiketleri yapmanızı isteyerek para kazanacağınızı biliyor muydunuz? Gelin size bu ek gelir yöntemini detayları ile açıklayalım.

Farklı Bir Ek İş Önerisi  Ek Gelir Elde Etmenin Yolu, Part Time İş Önerileri

Evde Ruj Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Birçok kozmetik firmasının ruj ürettiğini söylemiştik. Çeşit çeşit rujları ayırt etmek için her birinin kendine ait kodları bulunmaktadır. Eğer ruj kullanıyorsanız bunu hemen gözlemlemeniz mümkün olacaktır, ruj kutusunun altına baktığınızda bu kodu rahatça görebilirsiniz. Gelelim bu yöntemle nasıl para kazanacağınıza; dediğimiz gibi her rujun kendi kodu mevcuttur. Sizden istenen ise her kodu doğru ruj ile eşleştirmeniz yeterli olacaktır.

Firmalar size her renk kodu koli olarak gönderecek ve yanında etiketleri de size teslim edecektir. Tek yapmanız gereken etiketleri paketinden çıkararak, doğru ruj rengini bularak, rujun altına yapıştırmanız olacaktır.

Evde Ruj Paketleme İşi İle Ne Kadar Kazanabilirsiniz?

Yukarıda anlattığımız şekilde etiketleme yaptığınız her ürün için tane başı bir ücret alacaksınız. Örnek vermek gerekirse A firması 0.5 TL iken B firması 1 TL olmaktadır. Ortalama olarak ruj başına alacağınız tutarı 1 TL olarak hesaplarsak günde 200 adet ruj paketlediğinizde, elinize günlük 200 TL gibi bir ücret geçecektir. Aylık bu şekilde çalıştığınızda ise 6 bin TL kazanç elde edebilirsiniz.

Sizde evde ruj paketleme işi yaparım diyorsanız aşağıdaki başvuru formunu doldurup gönderebilirsiniz. Başvurularınız detaylıca incelendikten sonra onaydan geçenlere firmalar iş durumuna göre dönüş yapacaktır.

208 Comments

 • Merhabalar kozmetik en sevdiğim şeydir ev hanımıyım boş vaktim çok fazla ve bunu değerlendirmek istiyorum konya selçuklu bölgesinde ikamet etmekteyim

 • Ayşe nur bilgin

  (7 Haziran 2019 - 22:46)

  Ayşe nur bilgin Bayburtluyum 23 yaşındaym ev kızıyım köyde yaşıyrm elişi yaparak harçlığmı çıkaryrum paketleme işi ypmak istyrum lütfen dönüş ypın

 • Kocaeli İzmit’te yaşıyorum eşimin geliri kısıtlı kira borçlar zor yetişiyoruz hamileyim bu işi eşim ben ve kardeşim beraber evde yapmak istiyoruz oldukça titiz ve sorumluluk sahibi bir aileyiz eşim devlet memuru çocuğumuzun geleceği için biraz birikim yapmak istiyoruz lise mezunuyum eşim ve ben 23 yaşındayız elimiz pratik azimli insanlarız sizi mahcup düşürmeyiz. İyi günler dileriz

 • Ruj paketleme işini yapmak istiyorum

 • Gülsüm Başman

  (19 Mayıs 2019 - 01:24)

  Bu işi bende istiyorum

 • Nasıl yapacağız bilgi lütfen

 • Batmanli ev hanimiyim bu ise cok ihtiyacim var yardimci olursaniz cok sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir