Evde Makale Yazarak Para Kazanmanın Yolları

26 Başvuru mevcut
127 İnceleme

Evde Makale Yazarak Para Kazanın

Ev hanımları, evde boş boş sabahtan akşama kadar internette dolaşan gençlerimize çok güzel bir ek gelir getirecek iş, makale yazarak para kazanmak. Tahmin ettiğiniz gibi öyle çok büyük bir bilgi birikimi gerektirmeyen makale yazma işi tamamen yaptığınız araştırmalara geçmişten kazandığınız tecrübeleri yazıya dökme işi olarak da adlandırabiliriz.

Makale ne üzerine olmalı?

Evet makale yazmaya karar verdiniz ama neyi anlatacağınızı bilmiyor musunuz? Onunda cevabı çok basit kendinizi örnek alabilirsiniz. Normal sade vatandaş gibi internette ne arıyorsunuz ilgi alanınız nedir? Arama motorunda aradığınızı nasıl yazıyorsunuz? Mesela Nasal Plast Burun Bandı fiyatları  diye arama yaptınız değil mi? İşte makalenizin başlığı bu olmalı.

Daha sonra burun bandını nasıl ve ne zamanları kullanıyorsunuz, ne amaçla kullanacaksınız. Faydaları nelerdir? İşte tüm bu soruların cevaplarını içeren bir yazı yazdığınız zaman alın işte size başarılı bir makale ortaya çıkmış oldu.

Yazdığım makaleyi nerede satacağım?

İşin püf noktalarından birisi de burası, yazmış olduğunuz makaleyi kime nasıl satacaksınız. Bu konuda sizlere biz her zaman yardımcı olacağız. Getirin yazdığınız makaleyi biz satın alalım. Hemen ücretinizi hesabınıza havale yapalım.

Makale yazarak ayda ne kadar para kazanırım?

Makale yazarak para kazanmak yazdığınız makale türüne göre değişiklik göstermektedir. Zor bir alanda yazdığınız makale daha yüksek fiyata alıcı bulabilir. Ancak şöyle bir ortalama fiyat belirtebiliriz, 100 kelime burun bandıyla alakalı bir makale 0.75 kuruş veya 1 TL den alıcı bulur.

Yukarıda belirttiğimiz gibi bizim sitemizin içeriğine uygun makale yazın bize gönderin ücretinizi peşin ödeyelim. Makale alım sınırımız yoktur. Makale yazarken tüm webmaster yani site sahiplerinin aradığı önemli hususlar şunlardır:

1- Makale akıcı olmalı,

Farklı Bir Ek İş Önerisi  Evde Duş Jeli Paketleme İşi

2- Makale okuyucuyu sıkmamalı,

3- Aynı kelimeler tekrar tekrar kullanılmamalı,

4- Makale okuyucuya doğru bilgi vermeli,

5- Kesinlikle ve kesinlikle kopya içerik eklenmemeli, bir web sitesi sahibi satın aldığı makalenin kopya içerik olup olmadığını hemen anlar siz kopya yazarsanız sadece kendinizi kandırırsınız bunu sakın unutmayın.

500 kelimelik bir makale yazsanız 5 TL kazandığınızı varsayarsak, günde 10 makale yazsanız toplamda 50 TL ayda 1500 TL kazanç demektir. Buradan şu anlamı çıkarabilirsiniz. Ne kadar makale yazarsanız o kadar çok kazanırsınız. Her zaman dediğimizin arkasındayız. Bizim sitemize uygun makale yazın gönderin biz satın alalım, daha farklı makale yani bizim sitemize uygun olmayan içerikte makale yazarsınız getirin sizin yerinize biz web master arkadaşlarımıza satalım size ödemenizi biz yapalım.

Yeter ki makale üretin, Bir öğretmen için bu iş biçilmez kaftan. Sınıfta 30 öğrenci var diyelim, her bir öğrenciye farklı içerikte makale yazma ödevi verirsin, tembih edersin kafanızda yazın diye, 2-3 gün sonra ödevler geldiğinde elinizde 30 adet full özgün makale. buda aşağı yukarı 150 TL eder. Nasıl ama fikir, beyin fırtınası yeter ki siz para kazanmak isteyin. Öğretmen tanıdığınız varsa onu bile rica etseniz bunu sizin için yapacaktır.

Sitemizde daha farklı ek gelir kazanmanın yolları anlatılmaktadır. Ama biz size yapabileceğiniz en kolay işi anlatmaya çalıştık. Birisi el örgülerinden para kazanmak ister, bir diğeri teknoloji marketinde çalışmış orada ki bilgilerinden makale yazabilir. Hiç bir zaman sınır yoktur. Bankacı kredi vs. ile alakalı makale yazabilir. Uçsuz bucaksız bir kazanç kapısı yeter ki elinizde makale olsun siz yazın biz satın alalım.

Ek gelir kazanmak istiyorum diyenler için değişik fikirlerin sunulduğu konumuza göz atabilirsiniz.

Şimdiden hepinize bol kazançlar diler, sitemizi sosyal medyada paylaşarak tüm ek gelir, ek iş arayan dostlarınıza duyurmanız dileklerimizle hoşçakalın.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 2 Ekim 2018

Facebook Yorumları

Ek Gelir Kazanmak İçin Mesaj Bırakın

Evde Makale Yazarak Para Kazanmanın Yolları (26 Başvuru)

  1. Hakkari merkezden ben Esra Mutlu. Selam herkese web sitesi harbiden güzel, twitter da paylaştım 14-02-2019 22:18:11