eskişehir ek iş ilanları

Eskişehir Evde Ek İş İlanları

Öğrenci şehri olan Eskişehir, evde ek iş yapmak isteyenler için çok sayıda firmanın evlere iş verdiği bir şehirdir. Öğrenciler için olduğu gibi çalışmayanlar ve ev hanımları içinde birbirinden farklı işler ile evde ek gelir elde etmek mümkün.

İnterneti kullanan öğrenciler; içerik editörlüğünden, düğün fotoğrafı editleme işine kadar geniş bir seçeneğe sahipler.

Ev hanımları da benzer şekilde evde nikah şekeri yapma, evde reçel yapma, bebek şekeri paketleme, tespih yapma, takı ve toka yapma işlerinden birini yaparak ek gelir elde edebilirler. Eskişehir evde ek iş ilanları ve evlere iş veren firmaları takip ederek, iletişim kurarak iş alabilir ve düzenli bir şekilde gelir elde edebilirsiniz.

Eskişehir Evde Yapılacak İşler

  • 1 ) İçerik üretme; günümüzün popüler bir iş türü olan içerik üretimi, evde internet üzerinden yapabileceğiniz bir iş türüdür.
  • 2 ) Fotoğraf seçimi; internet siteleri, haber siteleri, sosyal yaşam siteleri içeriklerinde kullanacakları fotoğraflar için öğrenciler başta olmak üzere freelance iş veriyorlar. Sadece fotoğraf seçerek evde ek gelir elde edebilirsiniz.
  • 3 ) Evde reçel yapımı; Eskişehir evde yapılacak işler konusunda seçeneğin çok olduğu bir şehirdir. Evde reçel yapımı da bu iş türlerinden biridir. Birbirinden lezzetli reçelleri evde yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. Endüstriyel üretim reçeller yerine ev yapımı reçel tercih eden insanlar için bulunmaz bir nimet olan reçelleri yaparak internet üzerinden satış yapmanız da günümüzde ok kolay.
  • 4 ) Evde nikah şekeri yapımı; Ev hanımlarının ek iş olarak yapacakları bir iş olan evde nikah şekeri yapımı işi oldukça kolay bir iştir. Nikah şekeri ve ambalajları evinize kadar getirilip size teslim ediliyor. Paket başına ücret aldığınız bu işi boş zamanlarınızı değerlendirmek içinde yapabilirsiniz.
  • 5 ) Takı yapımı; Öğrenci kenti olan ve genç nüfusun fazla olduğu şehirde takı çok satılan bir aksesuardır. Evlere takı yapımı işi veren firmalar ile iletişime geçerek takı yapım işi alabilir ve ek gelir elde edebilirsiniz.
Farklı Bir Ek İş Önerisi  Köpek Gezdirerek Para Kazanmak

Eskişehir Paketleme Veren Firmalar

Eskişehir evde ek iş seçenekleri arasında yer alan paketleme işi geliri de yüksek olan bir iş türüdür. Evde bebek şekeri paketleme, evde lastik toka paketleme, evde sabun paketleme işi yaparak ek gelir elde etmeniz mümkün.

Eskişehir evde ek iş ilanları için ilgili facebook grubuna katılarak veya alt kısımda yorum yazarak evde paketleme işi veren firmalara ulaşabilirsiniz.

37 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir