erzurum ek iş ilanları

Erzurum Ek İş İlanları

Türkiye’nin en doğusunda yer alan illerimizden biri Erzurum’da ek iş arayan pek çok birey bulunmakta. Ek iş arayanların çoğunun profili, öğrenci veya ev hanımı.

Bu yazımızda Erzurum’da evde ek iş yapmak isteyenlere bilgi verdik ve evde ek iş ilanlarını paylaştık.

Ev hanımları da boş vakitlerini çalışarak değerlendirip saatlik 10-15 TL ücret kazanabilirler. Peki Erzurum’da ki ev hanımları ve öğrenciler ek gelir elde etmek için ne iş yapmalılar? Erzurum ek iş ilanları nelerdir?

Kendinize Ait Ek İş Fikirlerine ihtiyacınız varsa https://www.ekgelirarayanlar.com/ek-is-fikirleri/ adresinden yardım alabilirsiniz.

Ek iş profillerinin birçoğu genelde evde kolayca yapılabilen paketleme işleridir.  Ev hanımları paketleme işleri sayesinde paketleme adetleri kadar para kazanırlar.

Örneğin toka paketleme işi yapan kişiler 100 toka paketleme başına 0,50 TL veya 1 TL gibi ücretler kazanabilirler. Ücretin bu kadar düşük olmasına bakmayın, genelde bu tarz paketleme işlerinden zamanla eliniz hızlanacak ve günde 5000-10000 arası paketleme işi yapabileceksiniz.

Bu işlerden elde edeceğiniz gelir de yine sizin çalışmanız bağlıdır. Günde ortalama 5-6 saat çalışarak ayda 2,000 lira kazanabilirsiniz.  Daha fazla çalışırım diyenler de haftada 5 gün günde ortalama 10 saat çalışırlarsa ayda 2,600 lira kazanabilirler.

Lütfen sayfanın altında ki başvuru formunu doldurun. Bu sayede Erzurum’da ki iş verenler size ulaşacaklardır.

Erzurum Evde İş İlanları

Erzurum evde iş ilanları arıyorsanız size çok iyi bir önerimiz var. Evde yapılacak basit paketleme işleri sayesinde aylık bazda oldukça iyi miktarlarda gelir elde edebilirsiniz.

Farklı Bir Ek İş Önerisi  Eskişehir Evde Ek İş İlanları

Lütfen sayfanın altında ki başvuru formunu doldurun. Bu sayede Erzurum’da ki iş verenler size ulaşacaklardır.

Hangi işi yapacağınıza karar vermeden, öncelikle hangi işe eliniz daha yatkındır onu öğrenmelisiniz. Paketleme firmaları elinizde 3-4 günlük işleri bırakır ve giderler ve daha sonra siz işleri teslim ettiğinizde ödemenizi alırsınız. Zamanla güven oluştukça işler size bırakılır ve ödemeniz peşin yapılır. Hızlı para kazanabileceğiniz işlerden biri olan paketleme işleri, daha işe başlamadan para kazanmanızı sağlar.

Erzurum Bayanlara Evde Ek İş İmkânı

Erzurum’da yaşayan ev hanımı veya ek kazanç elde etmek isteyen bayanlar, kendilerine sunulan evde ek iş imkanlarını mutlaka değerlendirmeliler. Çünkü bu işler sayesinde ayda 1,000 TL’ye kadar para kazanan insanlar var.

Üstelik günde sadece 3 saatlik çalışma ile. Kazancınızı artırmanız tamamen firmanın size vereceği işe göre değişebiliyor. Evde ek iş arayan bayanların ilk olarak karşılarına çıkan paketleme ve benzeri işleri değerlendirmeleri gerekiyor.

6 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir