denizli evde ek is

Denizli Evde Ek İş İlanları

Denizli’ de ki evde ek iş ilanları sayısı oldukça fazla. Türkiye’nin en güzel şehirlerinden biri olan Denizli’de iş sıkıntısı çekmezsiniz. Ancak günümüzde bozulan ekonomik yapı ile beraber pek çok vatandaş işsiz kalmak zorunda kaldı.

Pek çok kişi yeni iş arayışına girdi. Öte yandan, ev hanımları veya öğrencilerde bu işsizlik ortamında evde çalışabilecekleri ve kendilerine az da olsa harçlık çıkarabilecekleri bir iş arar oldular. Peki ev hanımları Denizli’de ne işler yapabilir? Denizli’de yapılabilecek ek işler nelerdir? Bu yazımızda Denizli’de ek iş hakkında detaylı bilgileri paylaştık.

Denizli Evde Yapılacak İşler 

Denizli’de oturuyor ve çalışmak istiyorsanız, dışarıda çalışmak için yeterli vaktinizin olmadığını düşünüyorsanız doğru yerdesiniz. Denizli’de evden pek çok iş yaparak evde ek gelir kazanabilirsiniz. Hatta sıkı çalışırsanız bu işler sayesinde evinizi bile geçindirebilirsiniz.

Lütfen sayfanın altında ki başvuru formunu doldurun. Bu sayede Erzurum’da ki iş verenler size ulaşacaklardır.

Denizli’de evde yapabileceğiniz işlere örnek sayarsak;

  • mandal paketleme
  • kolye paketleme
  • çorap paketleme

gibi paketleme işleri veya tesbih kolye ve boncuk gibi materyallerin montajı veya doğrudan üretimi ile de ilgilenebilirsiniz.

Farklı Bir Ek İş Önerisi  İzmir'de Evde Yapılacak Ek İşler

Bu işler sayesinde kendinize aylık ek gelir elde edebilirsiniz. İşlerin kazançları genelde kaç saat çalışıldığına bağlı olarak ödeniyor. Ortalama 10 saat çalışan bir ev hanımı ek işlerden ayda 2500 TL hatta çoğu zaman daha fazla para kazanabilir.

Her ile uygun ek iş fikirleri için https://www.ekgelirarayanlar.com/ek-is-fikirleri/ adresini ziyaret edebilirsin.

Daha az çalışan ev hanımları kiralarını ödeyebiliyor veya bu işten faturalarını çıkartabiliyorlar.

Denizli Eve İş Veren Firmalar

Üretim yapan firmaların çoğu yüksek vergiler ve işçi ücretleri nedeniyle doğrudan eleman alımı yamak istemezler. Çünkü bir eleman asgari ücretle çalışsa ve mesaiye dahi kalmasa işçiye ödenecek para 3,500 liradır.

Bu rakam asgari ücretli bir işçinin işverene olan maliyetidir. İşverenler böyle bir vergi yükü altına girmek istemedikleri için, evde yapılabilecek olan işleri evlere iş veren firmalara dağıtırlar. Böylece firmaların aynı işe ödedikleri para azalmış olur ve düşük kar ihtimalinden kurtulmuş olurlar.

Hangi firmalar Denizli’de evlere iş veriyor diye soruyorsanız bu konuda net bir cevap maalesef ki veremiyoruz, internette biraz gezinmeniz ve araştırmanız gerekecek.

6 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir