Antalya Evde Ek İş Önerileri

Antalya Evde Ek İş Fikirleri

Antalya’da evde ek iş yaparak para kazanmak istiyorsanız pek çok farklı iş yaparak kazanç kapısına sahip olabilirsiniz. Peki, Antalya’da hangi evde ek işler yapılıyor ve ne kadar kazanılıyor? Hemen inceleyelim.

Antalya Evde Süsleme İşi

Antalya’da gerçekleştirilebilecek olan ek işler arasında ilk sırada süsleme işi geliyor. Özellikle yaz ve kış sezonlarının ayrı hareketli geçtiği Antalya’da geçimin temel kaynağı süs eşyalarının satılmasıdır. Turistik bölgelerde gerçekleştirilen süsleme işlerinden yüksek miktarda kazanç sağlayabilirsiniz.

Antalya Evde Süsleme İşi Nasıl Yapılır?

Antalya’da evlere ek iş olarak süsleme işi veren firmalar genellikle bu tarz eşyaları satan firmalar yaptırmaktadır. Daha çok kişisel olarak verilen işlerden aylık düzenli bir şekilde ek gelir kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz. Turistik bölge olması nedeni ile süsleme işlerinde alınan miktarda yüksek. Düzenli iş yapmanız durumunda 2.000 TL ve üzeri para kazanabilirsiniz.

Antalya Evde Çorap Paketleme İşi

Antalya’da bulunan çorap üretim fabrikaları evlere düzenli olarak ek iş vermektedir. Tüm Türkiye’ye satışı gerçekleştirilen çorapları düzenli olarak çeşitli adetlerde paketleme yaparak kazanç sağlayabilirsiniz. Alacağınız çorap paketleme işinde özellikle aynı model ve kumaş ile üretilen modelleri birlikte yapmalısınız.

Antalya Evde Çorap Paketleme İşini Kimlerden Alabilirim?

Antalya’da evlere çorap paketleme işi veren firmalar oldukça yüksek kazanç sahibi olmanızı sağlıyor. Her dönem gerçekleştirilecek olan düzenli işler ile 2.000 TL ve üzeri para kazanabilirsiniz. Antalya’da bu işler ile ilgili yüzlerce bayan aktif olarak çalışmakta ve daha da istihdam aranmaktadır.

Antalya Evde Telefon Kılıfı Süsleme İşi

Evde telefon kılıfı süsleme işi Antalya’daki en popüler evde ek işlerden biri. Özellikle yine turistik açıdan zengin olması ile çok fazla talep edilmektedir. Güzel kazançlar sağlayabileceğiniz telefon kılıfı süsleme işini devamlı olarak gerçekleştirerek kazancınızı sabitleyebilirsiniz. Telefon kılıflarını süsleyecek olduğunuz tüm malzemeleri firmalar sizlere sunmaktadır.

Antalya Evde Telefon Kılıfı Süsleme İşi Nasıl Yapılır

Antalya’da evlere telefon kılıfı süsleme işi veren firmalar genellikle toptancılardır. Yurtdışından gelmekte olan sade kılıfları simler ve çeşitli süslemeler ile daha görsel bir hale getirmektedir. Onlarca farklı modelde hazırlanan telefon kılıflarından sürekliliği olan ek kazanç sağlayabilirsiniz. Antalya’da İnternetten Yapılacak İşler İnternet başında çok fazla zaman geçiriyor ve bunu nakite döndürmek istiyorsanız sizlere pek çok farklı iş alanı sunabiliriz. Bunlar;

Evde Makale Yazarak Para Kazanma

Evinizde internet siteleri için makale yazarak para kazanabilirsiniz. Sizlerden istenen konular üzerine yazacağınız özgün makaleler ile kazanç sağlaya bilirsiniz. Özellikle üniversite öğrencileri için çok güzel kazançlar sağlanacak olan makale yazma işinde aylık kazancınız 1.500 TL ile 4.000 TL arasında değişiklik gösterecektir.

Sizde evde ek iş yapabilirim diyorsanız aşağıdaki başvuru formuna tüm bilgilerinizi eksiksiz olarak doldurup gönderebilirsiniz. Değerlendirilen başvurular arasında olumlu bulunanlara dönüş yapılacaktır.

350 Comments

 • Merhaba 22 yaşındayım çalışmıyorum gün boyu evdeyim ek gelir ve eşime destek olmak için paketleme işi istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 • Antalyada paketleme işi yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

 • orçun özyalçın

  (14 Temmuz 2020 - 13:25)

  merhaba evde paketleme iş yapmak istiyorum işsizim işe ihtiyacım var evde iki ikşiyiz elimiz hızlı

 • antalya kepezde ogrenciyim sınava hazırlanıyorum
  evde ek is olarak paketleme isi yapabilirim donus yaparsaniz sevinirim.

 • Merhaba, 30 yaşındayım ve çalışmak zorundayım. Evde anneme bakacak biri lazım ve çalışmak ta lazım. Bu işe ihtiyacım var , evde ek iş benim için çok uygun. İşi de temiz yaparım

 • Merhaba Öğrenciyim 20 yaşındayım işe çok ihtiyacım var lütfen acil çalışmam lazım birkaç arkadaşımda var hızlıca yapabiliriz paketleme işlerini çok özenli ve güzel yaparız daha önce yapmıştık böyle bir iş lütfen ulaşın

 • Acil bir işe ihtiyacım var lütfen dönüş yapın lütfen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir