Anket Doldurarak Para Kazanın 2019

26 Başvuru mevcut
235 İnceleme
Anket Doldurarak Para Kazanmak

Anket Doldurarak Para Kazanmak İstiyorum Diyenler

Evde oturduğunuz yerden anket doldurarak para mı kazanmak istiyorsunuz? O halde yazımızı sonuna kadar dikkatlice okuyunuz. Çünkü bizler sizlere boş vaatler sunmuyoruz. Önce ekibimiz uygulamaları, anketleri test ediyor para kazanıp ödemeyi aldıktan sonra sitenin sağlamlığına göre sizlere sunuyoruz.

Evet arkadaşlar ekibimiz sizler için gayet güzel ve boş zamanlarınızda internette boş boş gezmektense anket doldurarak aile bütçenize gözle görülür dolar ($) kazanmanızı sağlayacak bir site buldu. Hemen aklınıza bu anket işleri boş demeyin ilk parağrafta belirttiğimiz gibi ekibimiz test ediyor ve sizler için en uygun ve garanti ödeme yapan siteleri tespit edip sizlere sunuyor. Anket doldurarak para kazanmak çok eskilerde meşhurdu ancak devamını getirmeye üşenenler bu tür siteleri kötülediler ama işin iç yüzü kesinlikle öyle değil.

Anket Sitesine Nasıl Üye Olacağım

Birazdan aşağıda linkini vereceğimiz anket sitesine üye olduktan sonra sizlere nereden nasıl anketlere gireceğinizi de detaylıca anlatmaya çalışacağız. Sizler sitede takıldığınız yerde bu konu altına yorum yazarak takıldığınız yerler hakkında soru sorarak bizlerden destek alabilirsiniz.

Siteye üye olmak için girişte üstte sağ tarafta alttaki resimde görünen Create An Account Yazan linke tıklayın ve sizden istenilen bilgileri lütfen doğru girin. E posta adresiniz dahil her bilgi size ait olsun.

Üye olduktan sonra aşağıdaki resimde gösterdiğimiz yerden siteye giriş yapabilirsiniz.

 

Anketleri Nasıl Bulacağım

Siteye başarılı bir şekilde üye oldunuz ve giriş yaptınız. Şimdi anketleri nasıl bulacaksınız, özellikle size kazanç getirecek anketleri bulmak bizim yönlendirmelerimizden sonra çok kolay olacaktır. Özelikle aşağıda anketleri bulacağınız bir resim ekledik. Resimde gördüğünüz header yani sitenin üst kısmındaki kategorilerden Offer Walls butonuna tıklayın ve aşağı doğru açılan pencerelerde size kazanç getirecek anket firmalarını göreceksiniz.

Anket listesinde alttaki resimde gördüğünüz gibi işaretledik ve Bir Anket Doldurun yazılı linklere tıklayıp sizden istenilen bilgileri doldurarak ankete giriş yapacaksınız. Daha sonra diğer bir anket doldurun linkine tıklayın oradaki anketleri de çözmeye başlayın. Anket listesinin sonundaki rakamlar anketi çözdükten sonra sizin hesabınıza yatırılacak olan dolan cinsinden para miktarıdır. Örnek 18,9 Points veya 46,2 Points olanlar yaklaşık yarım dolar civarına tekabül etmektedir. Bizler sizlere siteye girişte acemilik çekmemeniz için önemli noktaları açıklığa kavuşturmaya çalıştık.

Farklı Bir Ek İş Önerisi  Evde Kış Çayı Paketleme İşi
Anket Bulamazsam Ne Yapacağım?

Bir kategoride anket bulamazsanız diğer kategorileri sırayla kontrol edebilirsiniz. Şunun hatırlatmakta büyük fayda görüyoruz ki bu sitedeki anketleri çözen tek siz değilsiniz. Sizin gibi milyonlarca ev hanımı bu anketleri çözerek aile bütçesine ek gelir kazandırmaktadır. O yüzden bir kategoride anket çıkmazsa veya sizin karşınıza anket çıkarmazsa o anketteki şartları sağlayamadığınızdan anket çıkmama ihtimali vardır. Mesela erkek bir anketöre yemek konusunda anket soruları sorulacak değil tabii ki. Size küçük bir örnek verdik bu tür bir örneği kolay kolay kimse yazmaz çünkü yasak arkadaşlar. Sizler ne demek istediğimizi umarız anlamışsınızdır.

Anket Çözerek Ne Kadar Kazanacağım?

Bir çoğunuzun aklına gelen ilk soru hemen hemen bu anket işinden ne kadar kazanacağım sorusudur. Arkadaşlar anket sitesinden çözeceğiniz anket başına ortalama 30 cent kazanbilirsiniz. Tabii bazı anketler 1 dolar da veriyor, 5 dolarda veriyor. Yukarıda bahsettiğimiz gibi bu anketleri tek çözen siz değilsiniz. Sizin gibi milyonlarca insan bu anketlerden çözüyor ve bir anketin de mutlaka bütçesi vardır ve onun bütçesini site sahipleri haricinde hiç kimse bilemez. Bu anket çözme işini günlük yaparsanız ayda aşağı yukarı 2000-2500 TL kazanabilirsiniz. Tabii kazancınız dolar cinsinden olacak ama biz onu TL ye çevirerek sizlere iletiyoruz.

Şimdi sizlere üye olacağınız sitenin linkini vereceğiz ve sizler üye olarak anketleri cevaplayıp kazanç sağlamaya başlayabilirsiniz. Bir kaç gün içinde konuya bizim ekibimizin bu sitede yaptığı test ödemesinin resimlerini de ekleyeceğimizi hatırlatmakta fayda görüyoruz.

ANKET SİTESİNE ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYIN

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 24 Ekim 2018

Facebook Yorumları

Ek Gelir Kazanmak İçin Mesaj Bırakın

Anket Doldurarak Para Kazanın 2019 (26 Başvuru)