Ankara Evde Yapılacak Ek İş Önerileri

Ankara Evde Ek İş Tavsiyeleri

Hayat şartları zorlaşır iken evinizde boş durmak yerine ek iş yaparak para kazanmak istiyorsanız sizlere ek gelir fırsatları sunmak istiyoruz. Ankara’da yaşayanlar için sayısız ek iş fırsatı bulunur iken farklı sektördeki işler ile yüksek kazançlar sağlamak imkansız değil. Peki, hangi işler popüler ve ne kadar para kazanılıyor?

Ankara Evde Örgü İşi

Özellikle tekstil ve üretim firmalarının yoğun olduğu Ankara’da evde örgü işi yaparak yüksek kazanç sağlayabilirsiniz. Örgü işi sadece kışın popüler olan bir iş değildir. Tam aksine ilkbahar ve yaz aylarında firmalar kış sezonuna hazırlanmak için daha fazla örgü işi göndermektedir. Bu yüzden kazancınız her daim vardır.

Ankara Evde Örgü İşini Kimlere Satabilirim?

Ankara’da evlere örgü işi veren firmalar pek çok farklı ihtiyaç için sizlerle görüşmekte. Atkı, bere ve kazak gibi temel ürünler gibi farklı ihtiyaçlarda da evlere örgü işi verilmektedir. Evlere örgü işi veren firmalar sizlere modeller ile birlikte ip ve diğer ihtiyaçlarınızı da teslim etmektedir. Yaptığınız iş başına kazanç sağlayacağınız örgü işinden evde düzenli olarak 1.250 TL ve üzerinde düzenli gelire sahip olabilirsiniz.

Ankara Evde Galoş İşi

Evlerde galoş işi son dönemlerin en popüler işidir. Özellikle tüm hastanelerde ( resmi ve özel ) zorunlu hale geldikten sonra galoş üreten firmalar çeşitli adetlerde ve özelliklerde galoşları paketlemenizi istemektedir. Galoş paketleme işi yapanlar için çuvallar ile gelen ayrı galoşlar düzenli bir şekilde katlanmalı ve belirtildiği adette paketlenmektedir.

Ankara Evde Galoş İşi İçin Öneriler

Ankara’da evlere galoş işi veren firmalar genellikle büyük hastaneler ile çalışmakta olan organizasyon firmalarıdır. Çeşitli özelliklere sahip olan galoşları paketleme işlemleri yaptıktan sonra teslim ederek paket başına para kazanabilirsiniz. Aylık düzenli olarak evde galoş işi yaparak kazanabileceğiniz rakamlar ise 1.500 TL ile 2.450 TL arasındadır.

Ankara Evde Bileklik Yapma İşi

Ankara özellikle gümüş üretimi ile meşhurdur. Tüm Türkiye’ye gümüş işi verilir iken aynı zamanda özellikle doğal taşlar ile hazırlanan bileklikler de çok fazla ilgi görmektedir. Sizlerde evlerde bileklik yaparak güzel paralar kazanabilirsiniz. Her sene bu şekilde devamlı olarak günlük iş yapabilirsiniz.

Ankara Evde Yapılan Bileklikleri Kimlere Pazarlayabiliriz?

Ankara bileklik yapma işi veren firmalar ürün başına ödeme yapmaktadır. Günlük en az 15 adet kabul eden firmalar tanesine ise ortalama 1 lira ödeme yapmaktadır. Başlarda zor bir iş olarak görünse de özellikle el becerisi olanlar için idealdir.

Ankara Evde Mum Paketleme İşi

Ankara evde mum paketleme işi özellikle bayanlar tarafından ideal bir ek gelir kaynağıdır. Özellikle dekoratif olarak her yerde satılan ve evlerde çok fazla kullanılan mumları paketleme yaparak kazanç sağlayabilirsiniz. Evde mum paketleme işinde özellikle son dönemlerdeki küçük mumlar dikkat çekiyor.

Ankara Evde Mum Paketleme İşini Nasıl Alırım?

Ankara’da evlere mum paketleme işi veren firmalar farklı adetlerde ve görsel düzende sizlerde işler istemektedir. 3 veya daha fazla adet ile hazırlanacak olan mumlar daha sonra satışa çıkacağından zarar görmemelidir. Evde mum paketleme işi veren firmalar ile çalışarak aylık ortalama 1.500 TL kazanabilirsiniz.

Ankara Evde Ek İş Veren Firmaların İletişim Bilgileri

Ankara evde ek gelir imkanı sağlayan firmaların iletişim bilgileri özel cep telefonu numaraları olduğu için sadece e-posta ile sizlere iletilmektedir. Eğer evde zamanınız var ve ek iş yapmak istiyorsanız hemen yorum olarak bizlerle iletişime geçerek sizin için en uygun firmanın iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Farklı Bir Ek İş Önerisi  Bursa Evde Ek İş Fırsatları

70 Comments

 • Hatice korkmazlı

  (2 Nisan 2020 - 20:09)

  Ankara mamakta oturuyorum. Galoş veya mum paketleme işi olabilir. Ulaşırsanız sevinirim

 • Hamileyim çalışamıyorum ve borçlarımızdan ötürü bebeğimin ihtiyaçlarını karşılamak için evde peketleme, etiket, vs işlerine ihtiyacım var daha önce etiket işi yapmıştım dönüş yaparsanız memnun kalırım

 • Ankara da oturuyorum hertürlü paketleme işini yaparım çok ihtiyacım var cevap verirseniz sevinirim

 • Ayşıl hanım Arayın hemen görünce.çünkü bir iş teklifim var iletişim 05498131440

 • Arayın hemen.Çünkü bir iş teklifim var.05498131440

 • büşra ertürki

  (7 Ocak 2020 - 18:59)

  Öğrenciyim kardeşimle birlikte Ankara Altındağ’da ikamet ediyorum galoş veya mum paketleme işini yapmak istiyoruz geri dönüş yaparsanız sevinirim

 • Paketleme işi yapmak istiyorum geri dönüş yapar mısınız lütfen 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir