Android Uygulamadan Para Kazanmanın Yolu

Günümüz koşullarında telefon ve android işletim sistemi kullanılan diğer cihazlar, vazgeçilmezimiz haline gelmiştir. Kullanımı kolay olan bu sistemler için her gün yeni bir android uygulama geliştirilmektedir.

Android Uygulama Yaparak Para Kazanma

Her uygulama kendi kategorisi içinde insanlara faydalı olacak biçimde tasarlanmaktadır. Uygulama tasarlayanların bu uygulamaları yaparken elbette para kazanma amaçları da vardır. Bazı uygulamalar Google Play üzerinde ücretli olarak satılırken, bazı uygulamalar uygulama içi reklamlardan para kazanmaktadır.

Gün geçtikçe yeni bir android uygulama çıkmasının esas sebebi de budur. Para kazanmak isteyen birçok kişi android uygulama yaparak veya yaptırarak kazanç elde etmektedir. Eğer siz de bu yöntem ile para kazanmayı düşünüyorsanız yazımızı sonuna kadar okumanızı tavsiye ederiz.

Android Uygulama Nedir?

Android kelime anlamı olarak robot demektir. Telefon, tablet gibi android alt yapılı cihazlar için özel olarak tasarlanıp kodlanan yazılımlara android uygulama denir. Hayatımıza kolaylıklar sağlayan bu uygulamalar Android Market üzerinden yayınlanmaktadır.

Android Uygulama Nasıl Yapılır?

Android uygulama yapmayı düşünüyorsanız, öncelikli olarak java ve temel android programlama öğrenmeniz gerekmektedir. Bu programlar sayesinde rahatça uygulama geliştirebilirsiniz. Programı geliştirdikten sonra Google Play’e koyabilmek için geliştirici hesabı açmanız gerekmektedir. Geliştirici hesabının ücreti tek seferlik 25 dolardır. Bu ücreti ödediğinizde istediğiniz sayıda uygulama yayınlayabilirsiniz.

Eğer bu işlemlerin hiçbirini bilmiyorsanız bir web uzmanından uygulama satın alabilirsiniz. Yada android uygulama yapabileceğiz web siteleri de mevcuttur. Google arama motoruna android uygulama yapmak gibi terimlerle arama yaparsanız karşınıza çok kaliteli android yapma sitesi çıkacaktır. Şayet bu siteleri bulamazsanız konu altına yorum bırakırsanız sizlere bu kaliteli android uygulama yapan siteleri mail olarak gönderebiliriz.

Satın almak için destek isterseniz de yine konu altına yorum yazarak bizlerden sınırsız destek alabilirsiniz. Unutmayın ki bu android uygulamanız ne kadar kaliteli olursa, ne kadar çok reklam yaparsanız hiç çalışmadan ailenizi bile geçindirebilirsiniz.

Farklı Bir Ek İş Önerisi  Ağrı Evde Ek İş Fırsatları

Android Uygulama Yaparak Nasıl Para Kazanabilirsiniz?

Uygulamanızı Android Marketlere ücretli veya ücretsiz olarak yayınlatarak para kazanmaya başlayabilirsiniz. Ücretli yayınladığınız uygulama için indiren kişi başına kazanç sağlayabilirsiniz. Ücretsiz yayınladığınızda ise uygulama içerisine reklam entegre ederek kazanç sağlamanız mümkün olacaktır.

Eğer bu para kazanma yöntemine yeni başlayacaksanız, size tavsiyem kolay ama işe yarar bir uygulama geliştirmeniz olacaktır. Uygulamanızın hızlı büyüyebilmesi adına ücretsiz şekilde yayınlayarak, içerisine reklam yerleştirebilir ve bu şekilde kazanç sağlayabilirsiniz. Örneğin; android uygulamalara reklam vermek isteyen sitelere üye olarak, uygulamanızı entegre edebilir ve tıklama başı, indirme başı gibi kazançlar sağlayabilirsiniz.

Android uygulama yapmadan dikkat etmeniz gereken en önemli husus, uygulamanızın kategorisinde en iyisi olmaya çalışmalısınız. Aynı şekilde uygulama satın alarak da Evde Ek İş ile  kazanç sağlayabilirsiniz.

Uygulamanıza reklam alabileceğiniz siteler;

  • Startapp
  • AdMob
  • mocileCore
  • TapContext
  • Airpush

Android Uygulama Yaparak Ne Kadar Para Kazanabilirsiniz?

Android uygulamadan para kazanmak için yapacaklarınızı kısaca tekrarlayacak olursak; Öncelikli yapmanız gereken bir android uygulamaya sahip olmak, ister uygulama yapabilir isterseniz uzman birinden satın alabilirsiniz. Sonrasında bunu bir android markete ücretli veya ücretsiz olarak yükleyerek kazancınızı elde etmeye başlayabilirsiniz.

Anroid uygulamanıza kategorisine bağlı olarak kazanacağınız para da değişmektedir. Fakat başlangıçta uygulamanızın hitinin düşük olduğunu düşündüğümüzde günde 20 TL ile 80 TL arasında bir kazanç elde edeceksiniz. Tabi bu kazancınız zamanla artacaktır, fakat ilk zamanlarınızda aylık 600 TL ile 2400 TL arası kazanabileceksiniz.

Bu belirlediğimiz kazanç ücretsiz uygulamalar için başlangıç ücretidir. Zamanla bu ücretin kat ve kat fazlasını kazanacağınızdan emin olabilirsiniz. Ücretli uygulama için durum biraz daha farklı olacaktır, uygulamanız ne kadar güzel içerikte olursa indiren sayısı o kadar fazla olacaktır. Örneğin; 5 bin indiren kişi olduğunu ve kişi başı 3 TL aldığınızı hesaplarsak 15 bin lira gelir elde edebilirsiniz.

Örnek Uygulama Görmek İçin Linke Tıklayın>> [mavitext]Nostalji Araba Yarışı[/mavitext]

Farklı Bir Uygulama Daha >> [mavitext]Banko İddaa Maçları[/mavitext]

18 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir