Aksaray Evde Ek İş Fırsatları

Aksaray Evde Ek İş İlanları

Aksaray Evde Ek İş, Evde Ek İş İçin Öneriler

Evde ek iş yaparak maddi kazanç sağlamak isteyen Aksaray’lılar için pek çok farklı ek iş veren firmalar hakkında bilgi vermek istiyoruz. Aksaray eve ek iş veren firmalar sayesinde yılın tüm günleri yüksek kazanç sağlayabilirsiniz. Ev ekonomisine katkıda bulunmak veya ihtiyaçlarınızı karşılamak için ekstra kazanç sağlamak istiyorsanız bu işleri yapabilirsiniz. Evinizde çayınızı yudumlayarak yapacağınız işler sayesinde aylık 3.500 TL’ye kadar para kazanabilirsiniz.

Aksaray Evde Anahtarlık İşi

Evde anahtarlık işi tüm Türkiye’de olduğu gibi Aksaray’da da en popüler ek iş seçenekleri arasında yer alıyor. Anahtarlıklar artık tüm marketlerde, benzinliklerde, fuar alanlarında ve pazar yerlerinde bile yer alır iken sizde evde bu işleri yaparak para kazanabilirsiniz. Evde anahtarlıkları paketleme işi yaparak veya birleştirme işi yaparak kazancınızı arttırabilirsiniz.

Aksaray Evde Anahtarlık İşinden Ne Kadar Kazanırım?

Aksaray’da evde anahtarlık işi veren firmalar sizlerden verilen modellere uygun bir şekilde anahtarlıkları hazırlamanızı talep etmektedir. Bu işler karşılığında adet başına ödeme yapılır iken düzenli çalışma ile aylık kazancınızı rahatlıkla 1.500 TL ve üzerine çıkartabilirsiniz. Anahtarlık işi veren firmalar ödemeleri ise haftalık gerçekleştirmektedir.

Aksaray Evde Patik Örme İşi

Evde patik örme işi yaparak özellikle yılın üç ayı güzel paralar kazanabilirsiniz. Aksaray’da bulunmakta olan giyim markaları ve yurt dışına satış gerçekleştiren fabrikalar için patik örerek para kazanabilirsiniz. Ev hanımları ve genel olarak bayanlar için uygun olan bu işte en önemli detay elinizin hızlı ve becerikli olmasıdır. Eğer hızlı bir şekilde günde 10 adet patik örebilirseniz kazancınız 3.500 TL’ye ulaşacaktır.

Aksaray Evde Patik Örme İşi Bana Ne Kadar Kazandırır?

Aksaray’da evlere paketleme işi veren firmaların pek çok farklı model ve ayak numarasında talepleri olmaktadır. Örgü işinde bilgili olmanız ve elinizin hızlı olması gerekmektedir. Bu örgü işinden kazanıcınız yaklaşık günlük olarak 20 TL ile 50 TL arasında değişmektedir.

Aksaray Evde Yaprak Sarma İşi  

Evinizde yemek yaparak para kazanabilirsiniz. Aksaray evde yaprak sarma işi veren firmalar sayesinde her gün düzenli bir gelire sahip olabilirsiniz. Ev yemeklerinin özellikle çok fazla ilgi çekmesi nedeni ile tüm lokantalar müşterilerine sunabilecekleri yemekleri dışarıdan takviye ile almakta.

Aksaray Evde Yapmak Sarma İşinden Ne Kadar Kazanabilirim?

Aksaray’da evlere yaprak sarma işi veren firmalar genel olarak lokantalar olur iken catering firmalarının sayısı da oldukça fazla. Aksaray’da evlere yaprak sarma işi veren firmalar belirli boyutlarda tencereler ile siparişleri teslim almaktadır. Yaprakları firmalar kendileri getirir iken sarmanın içini ise sizlerin hazırlamasını istiyor. Tabii ki ödeme yapar iken buna göre ücret alıyorsunuz. Eğer sağlık sorununuz yok ise ve sürekli olarak sarma sarabilirseniz bu iş ile aylık 2.000 TL kazanabilirsiniz.

Aksaray Evde Çakmak Montajı İşi

Evde çakmak montajı yaparak ek gelir sağlayabilirsiniz. Aksaray’da oldukça fazla olan çakmak üreticileri hazırladıkları parçaların birleşimi ve çakmakların ortaya çıkması için evlere ek iş olarak vermektedir. Ev hanımları, öğrenciler ve erkekler tarafından rahatlıkla yapılabilecek bir iş olan evde çakmak montajı işi için farklı modeller hazırlamalısınız.

Aksarayda Evde Çakmak Paketleyerek Ne Kadar Kazanabilirim?

Aksaray evlere çakmak montajı işi veren firmalar yüksek ek gelirler kazanmanızı sağlamaktadır. Düzenli olarak hazırlayacağınız çakmaklarda modele göre adet başı ücret değişmektedir. Pek çok farklı çakmak montajı olması nedeni ile aylık sabit bir kazanç olmamak ile birlikte ortalama olarak 1.250 TL ile 2.000 TL arasında rakamlar kazanabilirsiniz.

Sizde Aksaray’da yaşıyorsanız ve evde ek iş yapmak istiyorsanız aşağıdaki başvuru formunu eksiksiz olarak doldurup gönderebilirsiniz. Gönderilen bu başvurular sırayla incelendikten sonra uygun görülenler onaylanır ve iş durumuna göre dönüş yapılacaktır.

Farklı Bir Ek İş Önerisi  Evde Naftalin Paketleme İşi

 

267 Comments

  • Merhaba iyi günler evde ek iş istiyorum sıraladığınız alanlarda çok Iyim ev hanımıyım ayrıca 1 çocuğum var iletişime geçerseniz sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir