Ağrı Evde Ek İş Fırsatları

Ağrı Evde Ek İş İlanları

Ağrı Evde Ek İş, Eve Ek İş Veren Firmalar

Evde ek iş yaparak yüksek paralar kazanmak zor değil. Eğer el beceriniz ve işlere ayıracak yeterli zamanınız var ise aşağıdaki işler tam size göre. Ağrı’da evlere ek iş veren firmalar ile tanışarak size en uygun iş imkanından yararlanabilirsiniz. Ağrı’da yaşayan ev hanımları, öğrenciler ve erkekler için birbirinden farklı ve kazançlı iş imkanları ise şu şekilde;

Ağrı Evde Poşet Katlama İşi

Ağrı’da bulunan binlerce markan poşet işlemleri için birkaç farklı fabrika ile çalışmaktadır. Bu fabrikalarda üretilmekte olan poşetler çeşitli şekillerde katlanarak firmalara teslim edilmelidir. Eğer evinizde boş bir odanız var ise ve zaman ayırabiliyorsanız poşet katlama işi ile güzel kazançlar elde edebilirsiniz.

Ağrı Evde Poşet Katlama İşi Veren Firmalar

Ağrı’da evlere poşet katlama işi veren firmalar pek çok farklı boyuta sahip olan poşetleri belirtildiği şekilde katlanarak teslim edilmesi gerekmektedir. İş olarak kolay ancak zaman ayırmanız ve dikkatli olmanız gerektiğini söylemeliyiz. Evde poşet katlama işi yaparak aylık 750 TL ile 1.400 TL arasında kazanç sağlayabilirsiniz.

Ağrı Evde Süs Eşyaları Hazırlama İşi

Evde süs eşyaları hazırlama işi özellikle el becerisi iyi olan bayanlar için ideal bir ek kazanç olacaktır. Farklı hediyelik eşyaları istenen modelde hazırlayarak düzenli bir kazanca sahip olabilirsiniz. Evde süs eşyaları hazırlama işi konusunda uzmanlaşacağınız bu ek iş sayesinde ilerde kendi işinizin sahibi de olabileceğinizi unutmayın.

Ağrı Evde Süs Eşyaları Hazırlama İşi Veren Firmalar

Ağrı’da evlere süs eşyaları hazırlama işi veren firmaların tümü hediyelik eşya satışı gerçekleştiren yerlerdir. Daha az maliyeti olması sebebi ile iş yerleri evlere gönderdikleri süs eşyalarını tercih etmektedir. Eğer sizde evde süs eşyaları hazırlama işi yapmak istiyorsanız firmalar ile iletişime geçmek için yazımızın altındaki başvuru formunu doldurarak bilgilerinizi gönderebilirsiniz.

Ağrı Evde Tütün Paketleme İşi

Ağrı tütün paketleme işi konusunda Türkiye’nin en çok evde ek iş imkanı olan sektördür. Üretilen tütünler çuvallar ile sizlere gelecek ve çeşitli özelliklerde paketlemeniz istenecektir. Belirli ağırlıklar ile birlikte ayrı ayrı poşet paketlemeleri de istenmektedir.

Ağrı Evde Tütün Paketleme İşi Veren Firmalar

Ağrı evde tütün paketleme işi veren firmalar sayesinde aylık 3.000 TL ve üzeri kazanca sahip olabilirsiniz. Herhangi bir teknik bilgi sahibi olmadan gerçekleştirebileceğiniz bu ek işi aynı zamanda yılın her günü yapabilirsiniz. Ağrı’da üretilen ve paketlenen bu tütünler gerek Türkiye, gerekse de diğer ülkelere satılmaktadır.

Ağrı Evde Bardak Paketleme İşi

Marketlerde sürekli olarak satıldığını gördüğünüz bardakları evde sizler paketleyerek para kazanabilirsiniz. Genellikle 5 ve 10’ar adet olarak paketleyeceğiniz bardakları aynı zamanda daha farklı sayılarda da paketlemeniz istenmektedir. Paketleme işlemi sırasında bardaklara zarar vermemeniz işin en temel şartıdır.

Ağrı Evde Bardak Paketleme İşi Veren Firmalar

Ağrı’da evlere bardak paketleme işi veren firmalar büyük fabrikalardır. Bu fabrikalar yüksek adetli üretilmekte olan bardaklar için ayrı bir sistem kurmak yerine daha maliyetli ve hızlı olması nedeni ile evlere paketleme işi verir. Eğer evde bardak paketleme işi yapmak istiyorsanız aylık 1.100 TL ile 2.000 TL arasında kazançlar elde edebilirsiniz.

Ağrı’da yaşayıpta evde ek iş yapmak istiyorsanız aşağıdaki başvuru formuna tüm bilgilerinizi eksiksiz olarak doldurup bize gönderebilirsiniz. Olumlu görülen başvuru sahiplerine sırayla dönüş yapılacaktır.
Farklı Bir Ek İş Önerisi  Hafta Sonu Ek Gelir Kazanma Yolları

89 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir