Afyon Evde Ek İş Önerileri

Afyon Evde Ek İş, Evde Ek İş İçin Öneriler

Geçim sıkıntısı yaşıyor ve evde ek iş yaparak daha fazla para kazanmak istiyorsanız aşağıda sizler için sunacağımız Afyon evde ek iş fikirlerinden yararlanabilirsiniz. Pek çok marka çeşitli işlerde ihtiyaçları doğrultusunda evlere iş verir iken kısa süre içerisinde sizde düzenli gelire sahip olabileceğiniz ek iş yapabilirsiniz.

Afyon Evde Yara Bandı Paketleme İşi

Afyon’da yer almakta olan fabrikalar sayesinde evde yara bandı paketleme işi yaparak kazanç sağlayabilirsiniz. Tüm Türkiye’ye ve hatta yurt dışına gönderilen yara bantları fabrikalarda üretildikten sonra belirli adetlerde paketlenmektedir. Pek çok markanın, farklı model ürünleri elinize gelecek ve istendiği şekilde özenli paketleyerek teslimat yapacaksınız.

Afyon Evde Yara Bandı Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Afyon’da evlere yara bandı paketleme işi veren firmalar sayesinde kısa süre içerisinde aylık 900 TL’den fazla gelire sahip olabilirsiniz. Evde yara bandı paketleme işi yaparken tek dikkat etmeniz gereken adetleri karıştırmamak ve paketlere zarar vermemektir.

Afyon Evde Anket Doldurma işi

Bu sadece Afyon için değil tüm Türkiye’de ek iş arayanlar için ideal bir iştir. Türkiye’de hizmet vermekte olan anket firmaları artık evlerde çeşitli araçlar sayesinde anket doldurma işi vermektedir. Burada özellikle internet üzerinden yapacağınız anket doldurma işlemlerinde para kazanabilirsiniz.

Afyon Evde Anket Doldurma İşinden Ne Kadar Para Kazanırım?

Evde anket doldurarak para kazanmak istiyorsanız özellikle mobil uygulamaları kullanıyor olmanız, yani akıllı telefon sahibi olmalısınız. İndireceğiniz uygulamalar üzerinden anketleri doğru bir şekilde doldurarak para kazanabiliyorsunuz. Eğer günlük düzenli anket doldurursanız aylık 1.000 TL kazanabilirsiniz.

Afyon Evde Mevlit Şekeri Paketleme İşi

Mevlit şekeri özellikle Afyon’da evde paketleme işi yapmak isteyen bayanların en sık bulabilecekleri iştir. Düzenlenen mevlitlerde gelen misafirlere ikram edilmek için özenle hazırlanan ve genellikle değişik paketleme şekillerine sahip olan mevlit şekerlerini hazırlayarak düzenli bir kazanca ulaşabilirsiniz.

Afyon Evde Mevlit Şekeri Paketleme İşini Yaparak Ne Kadar Kazancım Olur?

Afyon’da evlere mevlit şekeri paketleme işi veren firmalar ile iletişime geçerek düzenli bir kazanca ulaşabilirsiniz. Kazanacağınız ücretler mevlit şekeri paketlerindeki zorluk durumuna göre değişiklik göstermektedir. Eğer sistemli bir şekilde iş yapabilirseniz 1.200 TL ile 2.000 TL arasında kazanmanız mümkündür.

Afyon Evde Kazak Örme İşi

Afyon’da bulunuyor ve evde ek iş arıyorsanız kış ayları yaklaşır iken kazak örme işi yapabilirsiniz. Özellikle el işi konusunda uzman olan ve hızlı bir el işçiliğine sahip olan bayanlar kazak örerek para kazanabilirsiniz. Gerek Afyon’daki markalar, gerekse de Türkiye’nin diğer markalarına satılan ürünleri evde kendiniz hazırlayabilirsiniz.

Afyon Evde Ördüğüm Kazakları Kime Satabilirim?

Afyon evde kazak örme işi veren firmalar genellikle büyük markaların fason üreticileridir. Son dönemlerda fabrikasyon giyim ürünleri tercih edilmez iken el işçiliği ile hazırlanan örgü kazaklar tercih edildiğinden talep fazladır. Ördüğünüz kazak başına 40 lira ile 70 lira arasında ödeme alabilirsiniz.

Afyon Evde Telefon Kılıfı Süsleme İşi

Evde telefon kılıfı süsleme işi Afyon’da gerçekleştirebileceğiniz pratik ve yüksek kazançlı bir ek iştir. Özellikle herkes akıllı telefon kullanımına geçmiş iken farklı tasarımlara sahip olan kılıfları da tercih ediyor. Firmaların talepleri ise sizlere gönderecekleri süsleri bu kılıflara yerleştirmek.

Afyon Evde Telefon Kılıfı Süsleme İşini Nasıl Yapacağım?

Afyon evlere telefon kılıfı süsleme işi veren firmalar gerek küçük, gerekse de büyük iletişim firmalarıdır. Özellikle ” Telefon Borsası ” alanlarındaki iş yeri sahipleri evlere telefon kılıfı süsleme işi vermekte ve hazırlanan ürünlerin satışını yapmaktadır. Telefon kılıfı süsleme işinde kazançlar gerçekleştirdiğiniz adet başına ödenmektedir.

Sizde Afyonda yaşıyorsanız ve evde ek iş yapabilirim diyorsanız neler yapabileceğiniz hakkında detaylı bilgilerinizi aşağıdaki foruma yazarak gönderebilirsiniz. Olumlu görülen başvurulara sırayla dönüş yapılarak evde ek iş imkanı sunulacaktır.

Farklı Bir Ek İş Önerisi  Amasya Evde Ek İş İlanları

52 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir