Adana Evde Yapılabilecek Ek İş Önerileri

Adana Evde Ek İş yaparak Sizde Para Kazanabilirsiniz

Günümüz koşullarında tek maaşla geçim yapmak, istediğimiz gibi bir yaşam sürmek son derece zorlaşmıştır. Eğer siz de ev hanımı olarak eşinize yardım etmek veya gelirinize takviyede bulunmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Bu yazımızda Adana’daki okuyucularımız için ek gelir fikirlerini derledik.

Tarım ve hayvancılığın yanı sıra madenciliğin de çok yaygın olduğu Adana ilimizde, evde ek iş yapmak isteyenler için birçok fırsat bulunmaktadır. Fabrikaların çoğunlukta olduğu bu ilimizde çoğunlukla paketleme işi verilmektedir. Peki bu paketleme işleri ve diğer ek iş fikirleri nelerdir diyecek olursanız buyurun inceleyelim.

. Evde Paketleme İşi Önerileri

Ek iş ilanları arasında en çok adını duyduğunuz ve en fazla tercih edilen ek gelir fikri evde paketleme işidir. Bu iş çoğunlukla fabrikalar ve firmalar tarafından dönemsel yoğunlukta işçi almak yerine evden çalışmak isteyenlere verilir. Birçok ürünün paketleme işi mevcuttur, bu sizin beceri veya el çabukluğunuza bağlı olarak değişir.

 • Yastık Kılıfı Paketleme İşi

Yastıklarımızı kirden, lekeden koruyan farklı desen ve yapıya sahip olan kılıfları birçok büyük mağaza ve küçük esnaflarda bulmamız mümkündür. Bu ürünlerin üretimden sonra kirlenmeden depoda muhafaza edilebilmesi için paketlenmesi gerekmektedir. Paketleme yani ambalajlama dediğimiz bu iş için size malzemeler firmalar tarafından tedarik edilmektedir. Size kalan tek iş, kılıfları verilen ambalajlara yerleştirmek olacaktır. Bu işten hızınıza ve günlük harcadığınıza zamana bağlı olarak aylık ortalama 500-2000 TL kazanmanız mümkün olacaktır.

 • Çorap Paketleme İşi

Hazır giyim firmalarının çokça üretip sattığı çorapların uzun süre depolarda ve raflarda muhafaza edilmesi adına paketleme yapılması gerekmektedir. Sizlere paket ve çoraplar temin edilerek sadece önerilen paketleme biçimini yapmanız yeterli olacaktır. Bu ek iş ile aylık 1000 TL’yi geçen ücretler alabilirsiniz.

 • Ihlamur Paketleme İşi
Farklı Bir Ek İş Önerisi  Adıyaman Evde Ek İş, Eve Ek İş İçin Öneriler

En az iş gücü ve yetenek gerektiren işlerden biri de ıhlamur paketlemektir. Firmalar tarafından sizlere çuvallarla ıhlamur getirilir, sizlerden istenen bunları gramajlayarak poşetlemeniz olacaktır. Başlangıçta size haftalık 150-200 TL ödeyecekleri bu iş, ıhlamurun kilogram fiyatının artması ile 300-400 TL’yi bulacaktır.

2.  Diğer Ek İş İlanları

Bu iş ilanları genelikle ufak da olsa bir beceri ve yetenek gerektiren işlerden oluşmaktadır. Size yapacağımız liste içinden size en uygun olanı seçebilir ve firmalarla bu konuda iletişime geçebilirsiniz. İşte gelir sağlayabileceğiniz diğer ek iş ilanları;

 • Makale Yazarak Para Kazanma

Bildiğiniz üzere artık tüm işlemlerimiz internet ortamına taşınmış durumdadır. İnternet üzerinden bilgi alışverişi olabilmesi adına bilgi sahibi olduğunuz konular üzerine makale yazarak para kazanabilirsiniz. Makale yazarak bir haftada 200-300 TL kazanmanız son derece kolay olacaktır.

 • Gelin Süsü Yaparak Para Kazanma

Nişan, kına ve düğün gibi özel zamanlarda dağıtılan bu gelin süslerini yapabiliyorsanız, firmalara başvurabilir veya düğünü olacak kişilerden toplu sipariş alabilirsiniz. Biraz malzeme parası harcayarak oldukça iyi rakamlar kazanabileceğiniz bu işi, özellikle düğün zamanlarda yaparsanız ayda 2000-3000 TL civarı kazanç elde edebilirsiniz.

 • Örgü Örerek Para Kazanma

Firmalar çoğunlukla seri üretim ile tekstil ürünleri üretseler de, bazı firmalar tarafından el yapımı örgüler tercih edilmektedir. Bu örgüler bazen ufak parçalar bazen ise büyük parçalar şeklinde sipariş edilmektedir. Siz de el becerinize güveniyorsanız ve başvuruda bulunmak istiyorsanız aşağıdaki formu eksiksiz olarak doldurup bize gönderebilirsiniz. Başvurular sırayla değerlendirilip olumlu görülenlere geri dönüş yapılacaktır. 

 

60 Comments

 • Hicbir iletişim nosu yok ki başvuralım.. evde ek işi herkes yapmak ister sonuçta..Geri dönüş sağlanacağını da sanmıyorum varsa öyle birşey bi sürü insan toplanır zaten çünkü işsizlik hat safhada.

 • Adana Sarıçam’da oturuyorum. Evde paketleme işi yaparım. İşe çok ihtiyacım var. Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 • Ali Aydınoğlu

  (1 Eylül 2019 - 11:22)

  Merhaba iyi günler adım Ali 19 yaşındayım lise bitti askerlik yapmadığım için iş bulamıyorum ve evde annem ile birlikte bu paket işini yapabilirim geri dönüş sağlarsnız teşekkür ederim

 • Meryem yanılmaz

  (23 Temmuz 2019 - 15:36)

  Bende paketleme işi yapabilirim elimden gelir yardımcı olur musunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir