Adana Evde Ek İş İlanları

Adana’da eve ek iş veren firmalar ile aylık kazancınızı arttırabilirsiniz. Gerek ek iş olarak, gerekse de farklı ihtiyaçlarınızı karşılamak için evinizde kahvenizi yudumlayarak para kazanabileceğiniz onlarca farklı ek iş bulunmakta. Peki, en çok kazandıran evde ek işler hangileridir?

Adana Evde Mum Paketleme İşi

Adana evde mum paketleme işi sayesinde gelirinizi kısa süre içerisinde arttırabilirsiniz. Son dönemlerde gerek alışveriş merkezlerinde, gerek dekorasyon mağazalarında, gerekse de fuar alanlarında dikkat çeken dekoratif mumları paketleyerek para kazanabilirsiniz. Genellikle mum üreticilerinin sundukları bu işte aylık ortalama 750 TL ile 1.200 TL arasında para kazanmak mümkün.

Adana Evde Poşet Katlama İşi

Evde poşet katlama işi ile yorulmadan aylık düzenli bir ek gelire sahip olabilirsiniz. Ev hanımları, öğrenciler ve hatta ek iş olarak erkeklerinde gerçekleştirebilecekleri ek iş ile aylık 900 TL ile 1.350 TL arasında ödeme alabilirsiniz.

Adana’da Eve Poşet Katlama İşi

Adana’da evde poşet katlama işi veren firmalar genellikle büyük markaların alt yüklenicileridir. Örnek vermemiz gerekir ise Türkiye’de Zara markasının poşet ihtiyacını karşılayan firma hazırlanan ürünleri mağazaya teslim edecek şekilde hazırlamanız için sizlere teslim etmektedir.

Adana Evde Tütün Paketleme İşi

Yüksek kazanç sağlayabileceğiniz bir diğer iş ise tütün paketleme işi. Özellikle tütün üreticilerinin yoğun olduğu Adana ilinde fabrikalardan çuvallar ile gelen tütünleri belirli gramajda paketlemeniz istenmektedir.

Adana’da Eve Tütün Paketleme İşi

Adana’da evlere tütün paketleme işi veren firmalar aylık düzenli olarak çalıştığınızda ortalama olarak 900 TL ile 2.000 TL arasında gelir sağlamanıza yardımcı olacaktır.

Adana Evde Çorap Paketleme İşi

Büyük firmalar ile birlikte küçük firmalarda artık evde çorap paketleme işi vermektedir. Gerek giyim mağazalarında yer alacak, gerekse de diğer satış alanlarında halka sunulacak olan çorapları belirli sayı ve modele göre paketleyerek ek gelir kazanabilirsiniz.

Adana’da Eve Çorap Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde ek iş olarak çorap paketleme yapmak istiyorsanız Adana’da sayısız firma ile iletişime geçebilirsiniz. Düzenli bir şekilde çorap paketleme işi yapmanız durumunda aylık ek kazancınız 750.00 TL ile 1.250 TL arasında değişiklik gösterecektir.

Adana Evde Kazak Örme İşi

Adana evde kazak örme işi özellikle ilkbahar ve kış aylarında yüksek ek gelir kazanabilirsiniz. Hem Adana’da satılmakta olan, hem de gerek yurt içerisinde, gerekse de yurt dışına gönderilen ürünlerden binlerce sipariş alabilirsiniz. Ev hanımları için ideal bir iş olan evde kazak örme işinde özellikle eliniz hızlı ise günlük 100 lirayı geçen bir paraya sahip olabilirsiniz.

Adana’da Eve Kazak Örme İşi Veren Firmalar

Adana’da eve kazak örme işi veren firmalar genellikle fason üreticilerdir. Çok büyük markaların fason olarak ürünlerini üretmekte olan firmalar son dönemlerde trendleri yakalamak için el örgüsü ürünlere ağırlık veriyor. Eğer örgü işine eliniz yatkın ise firmalardan alacağınız işler ile aylık 3.000 TL ek gelire sahip olabilirsiniz.

Adana Eve İş Veren Firmaların İletişim Bilgileri

Adana’da yaşıyor ve maddi yetersizlik nedeni ile evinizde ek işler yaparak para kazanmak istiyorsanız firmalar ile doğrudan iletişime geçebilirsiniz. Firma içerisinde evlere ek iş veren yetkililerin iletişim bilgileri özel bilgiler olmasından dolayı sadece e-posta ile sizlere iletilebilmektedir. Bunun için yorum olarak bizlere hangi şehirde olduğunuzu iletirseniz sizlere ek iş veren firmaların iletişim bilgileri iletilecektir.

Farklı Bir Ek İş Önerisi  İstanbulda Evde Yapabileceğiniz Ek İş Önerileri

212 Comments

  • Adana Çukurova da yaşıyorum. Evde paketleme işi yapmak istiyorum. İki kızımla beraber yapacağız. En kısa zamanda ve en hızlı şekilde teslim ederiz. Her türlü paketleme işini yaparız. Geri dönüş yaparsanız çok memnun olurum.✨

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir